Nowy XP ... DEUS

Dealerzy i producenci (i każdy kto zobaczy coś ciekawego) mogą prezentować sprzęt (ale tylko nowości).
ODPOWIEDZ
KrisssK
Posty: 519
Rejestracja: czw sie 23, 2007 6:18 am

Re: Nowy XP ... DEUS

Post autor: KrisssK »

Jaki kraj tacy dealerzy :)
Choć muszę przyznać że jakiś czas temu miałem potrzebę wymiany klawiatury w X-Terze po gwarancji i zrobiono mi to od ręki i na poczekaniu bez problemu.
Ale to było dość dawno - może już się zmieniło. Nie wiem - nie miałem potrzeby tego sprawdzać.
pastuszek
Posty: 93
Rejestracja: sob kwie 19, 2008 5:17 pm

Re: Nowy XP ... DEUS

Post autor: pastuszek »

Interesujące, że bateria w cewce od Vikinga trzyma 12 godzin, a od Denara 15. ;)
Jacek Kupijaj
Posty: 10
Rejestracja: pt cze 29, 2012 3:53 pm
Lokalizacja: okolice Ostrowa Wielkopolskiego

Re: Nowy XP ... DEUS

Post autor: Jacek Kupijaj »

Mnie osobiście viking nabił w butelkę ma coś na stronie a nie ma na stanie w moim przypadku zakupiłem cewkę do GT Minelaba dzwoni mi na drugi dzień że na tą cewkę to się czeka min 2-3 miesiące to poco ma ją w ofercie ,A jak zrobiłem zakup u Denara to jeszcze dostałem prezent słuchawki zauszne xp a,a apropo cen każdży niech robi jakie chce na Deusy to ich sprawa co to mnie obchodzi pozdrowienia Jacek Kupijaj
ODPOWIEDZ