
White's Spectrum Silver
Re: White's Spectrum Silver
Czyli jednak będę musiał w końcu się przemóc i wysłać staruszka na wymianę kabla sądy i sprawdzenie jego zbyt dużego apetytu na prąd 

-
Bynak
Re: White's Spectrum Silver
dino73 pisze:Czyli jednak będę musiał w końcu się przemóc i wysłać staruszka na wymianę kabla sądy i sprawdzenie jego zbyt dużego apetytu na prąd
Lepiej nie kracz i sądy zostaw w spokoju... To raczej forum o innej tematyce
Pozdrawiam !
P.s. Wiem ProScan-ie że mój post kwalifikuje się do kosza ale żaden "byk" mnie tak nie drażni jak w/w i dla tego musiałem coś naskrobać...
Re: White's Spectrum Silver
Nie sądźmy, abyśmy nie byli sądzeni!
Ale to nie był sąd nad Dino73, tylko sonda w moim kierunku, jak zareaguję.
Z przymrużeniem oka!
Na pewno "sąda"
jest na granicy punktu 2 regulaminu:
http://www.proscan.gliwice.pl/forum/viewtopic.php?t=862
ale recydywy chyba nie było
proscan
Ale to nie był sąd nad Dino73, tylko sonda w moim kierunku, jak zareaguję.
Z przymrużeniem oka!
Na pewno "sąda"
jest na granicy punktu 2 regulaminu:
http://www.proscan.gliwice.pl/forum/viewtopic.php?t=862
ale recydywy chyba nie było
proscan
Re: White's Spectrum Silver
Witam dawno nie pisałem bo zmiana pracy praktycznie nie pozwala mi na częste poszukiwania,problemem szybko padających aku jednak okazała się lipna ładowarka, aparat foto tez mi szybko padał na tych aku,wiec zakupiłem komplet baterii alkalicznych i starczyły na kilka wypadów w teren.Teraz staruszka wystawiłem na sprzedaż,zarobił na inny sprzęt, dzięki niemu chyba zostanę przy marce White,s może będzie eagle spectrum lub 5900/6000,XLT ?,zobaczymy 