Poszukuję dolnej sztycy Teknetics T2. Uległa uszkodzeniu w miejscu mocowania cewki.
Posiada Pan taką?
Korzystając z okazji i aby nie zakładać kolejnego wątku chciałem zapytać czy możliwe jest aby w Teknetics T2 były dwie różne wtyczki cewki???
Chciałem pożyczyć koledze swoją cewkę i okazało się, że w mojej jest 5 gniazd a u niego 6. Mój wykrywacz jest z zeszłego roku a kolegi ma już kilka ładnych lat.
Pozdrawiam
Teknetics T2 sztyca dolna
Re: Teknetics T2 sztyca dolna
Mam rurkę z Fishera ze starych zapasów (bo od dalszych zakupów zostałem odcięty).
Wolałbym jednak żeby zapytać dealerów Tekneticsa i Fishera czy i za ile mają, a mnie potraktować jako ostateczność.
Co do drugiego pytania, to wolałbym w innym wątku jednak, a nie o sztycy, bo co ma piernik do wiatraka?
proscan
Wolałbym jednak żeby zapytać dealerów Tekneticsa i Fishera czy i za ile mają, a mnie potraktować jako ostateczność.
Co do drugiego pytania, to wolałbym w innym wątku jednak, a nie o sztycy, bo co ma piernik do wiatraka?
proscan
Re: Teknetics T2 sztyca dolna
A ja uparłbym się na Pana rurkę z Fishera ze starych zapasów i żeby przyszła do mnie w jednej paczce razem z instrukcją obsługi do T2
Proszę na priv ile mnie to wszystko będzie razem kosztowało.
Proszę na priv ile mnie to wszystko będzie razem kosztowało.
Re: Teknetics T2 sztyca dolna
Odpowiem jak wrócę z wyjazdu...