XP Gold Maxx po Sovereign GT. Czy warto ?

Pisz jeśli masz na oku jakiś wykrywacz (np. na allegro - podaj link) lub nie wiesz na co się zdecydować. Im precyzyjniej sformułowane pytanie, tym precyzyjniejsza odpowiedź. Przed zadaniem pytania należy samemu odrobić zadanie domowe (zapoznać się z ofertami dealerów, skorzystać z wyszukiwarki, przeglądnąć inne fora itd).
ODPOWIEDZ
spider10.5
Posty: 18
Rejestracja: pn mar 27, 2006 11:21 am
Lokalizacja: Głogów

XP Gold Maxx po Sovereign GT. Czy warto ?

Post autor: spider10.5 »

Witam wszystkich a zwłaszcza Proscana po paru letniej niebytności na forum. Jak można było przewidzieć pora pomyśleć nad innym sprzętem i znów chciałbym prosić o Twoją opinie Proscanie . Z Sovereignem dobrze mi doradziłeś więc czy doradzisz jeszcze raz ;) . A oto wytyczne ...

1-Przede wszystkim czegoś głębszego i dokładniejszego na drobnicę od GT (istnieje taki sprzęt :666 ? ) .

2-Żeby nie był zbyt skomplikowany.

3-Nie wiem jak z kwestią automatycznego strojenia do gruntu trochę mnie to przeraża te ręczne strojenie ale pewnie nie taki diabeł straszny jak go malują .

4-Wyświetlacz ...jak dla mnie zbędny ale mam świadomość ,że sprzęty z górnej półki praktycznie zawsze maja wyświetlacz ( szukam na słuchawkach i kopie każdy sygnał).
A cena ... powiedzmy że to drugorzędna sprawa.
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: XP Gold Maxx po Sovereign GT. Czy warto ?

Post autor: ProScan »

Raczej niczego nie zaproponuję.

Mogę ewentualnie skomentować jakiś wybór (zgodnie z tytułem działu).

:pa

proscan
spider10.5
Posty: 18
Rejestracja: pn mar 27, 2006 11:21 am
Lokalizacja: Głogów

Re: XP Gold Maxx po Sovereign GT. Czy warto ?

Post autor: spider10.5 »

Więc wstępnie wybór padł na ten sprzęcik ... XP Gold Maxx Power z cewką 27cm.
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: XP Gold Maxx po Sovereign GT. Czy warto ?

Post autor: ProScan »

Słabo znam ten wykrywacz. Na pewno jest głęboki i ma małe maskowanie.

Jak każdy wykrywacz, który ma małe maskowanie popierduje na żelazo.

Co do strojenia do gruntu, to jest dosyć dziwaczne (bo nie stroi się do gruntu, tylko przestawia stosowne pokrętło, gdy grunt zaczyna przeszkadzać).

Podobnie jak Minelab nie ma serwisu w Polsce.

:pa

proscan

PS
Zmieniam stosownie tytuł wątku.
stachu
Posty: 13
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 3:43 pm

Re: XP Gold Maxx po Sovereign GT. Czy warto ?

Post autor: stachu »

Witam, ja bym zaproponował Whitesa MXT spełnia on twoje kryteria w punkcie 2 i 3 ale czy zyskasz na zasięgu w stosunku co do Sovereign GT to nie wiem bo nie znam tego wykrywacza.
spider10.5
Posty: 18
Rejestracja: pn mar 27, 2006 11:21 am
Lokalizacja: Głogów

Re: XP Gold Maxx po Sovereign GT. Czy warto ?

Post autor: spider10.5 »

Dziękuje Proscanie za odp . i może jednak zasugerujesz jakiś sprzęt od siebie ;) kierując się tylko punktem 1 i 2 .
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: XP Gold Maxx po Sovereign GT. Czy warto ?

Post autor: ProScan »

:smt018
spider10.5
Posty: 18
Rejestracja: pn mar 27, 2006 11:21 am
Lokalizacja: Głogów

Re: XP Gold Maxx po Sovereign GT. Czy warto ?

Post autor: spider10.5 »

W takim bądź razie zaraz pakuje mojego Sovereigna do kartonu i wysyłam do Ciebie ;)
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: XP Gold Maxx po Sovereign GT. Czy warto ?

Post autor: ProScan »

A po co ??
ODPOWIEDZ