Witam,
Czy dobrym rozwiązaniem będzie zamiana snajperki 4,5x7 na 8x6? Producentem obydwu cewek jest DeTech.
Może już ktoś przerabiał ten temat?
snajperki
Re: snajperki
A po co?
Żeby dać Bułgarom zarobić, czy jest jakiś inny powód? Ja nie widzę żadnego.

proscan
Żeby dać Bułgarom zarobić, czy jest jakiś inny powód? Ja nie widzę żadnego.

proscan