LORENZ deep maxx kontra rama PI produkcji MRAND

Tutaj można zadać pytania o możliwości czy cechy konkretnego sprzętu, ewentualnie podawać uzyskiwane zasięgi. Można także rozważać jakiego rodzaju sprzęt będzie najwłaściwszy do danego celu.
ODPOWIEDZ
KSIECIUNIO-74
Posty: 22
Rejestracja: ndz gru 12, 2010 10:36 pm
Lokalizacja: Gdynia

LORENZ deep maxx kontra rama PI produkcji MRAND

Post autor: KSIECIUNIO-74 »

WITAM
MAM PYTANIE , CHCE ZAKUPIĆ JEDENĄ Z TYCH DWÓCH ,,RAM'' JEDNAK PROSIŁBYM O OPINIE UZYTKOWNIKÓW LUB KOGOŚ KTO MIAŁ KONTAKT Z TYMI SPRZETAMI W TERENIE , ZAZNACZAM ŻE INTERESUJE MNIE TO POD KATEM TYLKO MILITARKI :)
POZDRAWIAM I CZEKAM NA OPINIE :)
:D
ODPOWIEDZ