Usunięcie użytkownika

Komentarze, wnioski, krytyka, sugestie, ogłoszenia, nowości
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Usunięcie użytkownika

Post autor: ProScan »

Otrzymałem takie zapytanie:

PS. Czy istnieje możliwość usunięcia użytkownika "ABC" (to mój pierwszy nick na tym forum na który nie mogę się dostać, chyba zapomniałem hasła) i następnie z "ABC BIS" zrobić ponownie nick "ABC"?


Administrator może tylko usunąć użytkownika. Zmiana nazwy nie jest chyba możliwa.

W tym przypadku najlepszym rozwiązaniem jest zrobienie co następuje:

- odzyskać hasło (korzystając z opcji "zapomniałem hasła" lub w ostateczności po kontakcie z adminem);

- poprosić o usunięcie zdublowanego użytkownika (chętnie usunę, pod warunkiem, że adresy email będą zgodne, albo jeśli będę miał pewność, że ktoś się nie podszywa).

:pa

proscan
bogdans
Posty: 16
Rejestracja: pt mar 10, 2006 2:43 am

Re: Zmiana nazwy użytkownika

Post autor: bogdans »

witam!

Dzięki Proscan, już jest ok :)

pozdrawiam
bogdans
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Zmiana nazwy użytkownika

Post autor: ProScan »

ok bogdansa BIS usuwam :)

proscan
ODPOWIEDZ