Ja to mam chyba pecha do cewek,ale do rzeczy.
Zorganizowałem sobie cewkę 10dd ,i po podłączeniu jej do mxt-ka w całym zakresie regulacji pojawia mi się komunikat ''overload'' i piszczący dźwięk.
..dodam ,że cewka ma białe napisy na nalepce,widziałem też z pomarańczowymi,może ta moja to jakaś uboga wersja i dlatego nie hula pod mxtps.
czy dotarł do Pana xlt z Jeleniej Góry w pudle po tm808 ,zabezpieczony wykładankami od jajek ? jak tak to jak przebiega jego przegląd ?
