GTI 2500

Tutaj można zadać pytania o możliwości czy cechy konkretnego sprzętu, ewentualnie podawać uzyskiwane zasięgi. Można także rozważać jakiego rodzaju sprzęt będzie najwłaściwszy do danego celu.
ODPOWIEDZ
gnitex
Posty: 7
Rejestracja: ndz kwie 14, 2013 5:44 pm

GTI 2500

Post autor: gnitex »

Witam potrzebuje opinii osób posiadających Garrett GTI 2500 na temat pracy w terenie ?
Rufa
Posty: 57
Rejestracja: pn sty 11, 2010 4:54 pm
Lokalizacja: laski,piaski i karaski

Re: GTI 2500

Post autor: Rufa »

gti2500-wykrywacz o wielu możliwościach,jednak ciężki i trzeba mieć zdrowe ręce aby machać nim,przez kilka godzin.jeszcze jeden,minus tego wykrywacza,to 8 szt paluszków AA. właśnie ,ze względu na ciężar,stoi u mnie w kącie a ja chodzę z at-pro,który jest dużo lżejszy.gti2500,służy mi do zadań specjalnych i wyprowadzam go na spacer,nie wiecej jak 3 razy w roku.
gnitex
Posty: 7
Rejestracja: ndz kwie 14, 2013 5:44 pm

Re: GTI 2500

Post autor: gnitex »

Dzięki za opinie ;)
ODPOWIEDZ