kupię podłokietnik xp gold maxx
kupię podłokietnik xp gold maxx
Jak w temacie ,kupię podłokietnik do xp goldmaxx V4 ,wersja sprzed sztycy od deusa....może być używany ,byle te ząbki w które wchodzi puszka od elektroniki były ok.
Re: kupię podłokietnik xp gold maxx
Obawiam się, że pozostaje tylko zagranica.

proscan

proscan
Re: kupię podłokietnik xp gold maxx
To nie wesoło,pozostaje rzeźbienie albo męczenie vikingów o sprowadzenie w/w części.Dziwne to trochę i nie zrozumiałe ,bo XP dośc popularne i lubiane wykrywacze w Polsce a serwis żaden.Może ktoś jest uczulony na pieniądze i nie lubi zarabiać.
Re: kupię podłokietnik xp gold maxx
Producenci (i sprzedawcy) mają to do siebie, że gdy są mali lub wchodzą na rynek, to się starają. Jak krzepną i obrastają w piórka, to pojedynczych odbiorców mają głęboko w dupie.
Najgorsze jest to, że jak się siedzi w takim degenerującym się środowisku, to samemu nabiera się złych nawyków. Mam nadzieję, że mnie to jeszcze nie dotyka. W każdym razie ja gram w otwarte karty i każdy z góry wie na co może liczyć z mojej strony w temacie napraw.

proscan
Najgorsze jest to, że jak się siedzi w takim degenerującym się środowisku, to samemu nabiera się złych nawyków. Mam nadzieję, że mnie to jeszcze nie dotyka. W każdym razie ja gram w otwarte karty i każdy z góry wie na co może liczyć z mojej strony w temacie napraw.

proscan
Re: kupię podłokietnik xp gold maxx
Zamień na jakiegoś White'sa:). Mają chyba najlepsze wsparcie dla klienta, bez względu czy jesteś z PL czy z reszty świata. Jestem cholernie zadowolony z współpracy z ich przedstawicielką Margaret.
Re: kupię podłokietnik xp gold maxx
lechowiec pisze:Zamień na jakiegoś White'sa:). Mają chyba najlepsze wsparcie dla klienta, bez względu czy jesteś z PL czy z reszty świata. Jestem cholernie zadowolony z współpracy z ich przedstawicielką Margaret.
Mam white,sa mxt a GMP służy mi od niedawna jako zapasowy .Z tego co się zdążyłem zorientować to wszystkie zużyte części do mojego GMP bez żadnego problemu z naciskiem na "żadnego" sprowadzi mi Denar ,o cenach jeszcze nie rozmawialiśmy. Na pomoc Vikinga nie ma co liczyć,podejście do serwisu mają żadne ,a do oferowanego sprzętu, to pozbyć się go jak najszybciej i zapomnieć o kliencie .
-
PartyzantPL
- Posty: 33
- Rejestracja: śr lip 01, 2009 9:47 am
Re: kupię podłokietnik xp gold maxx
Nie wspominając o cenach w naszym kraju za white`s-a nie dość że człowiek mniej zarabia niż w uk. to musi płacić za sprzęt 25-30% więcej, a i podejście do klienta firmy z Warszawki zeszło na psy, kiedyś było o wiele lepsze, no ale to warszawka... Wracając do wykrywek whitesa, to już nasi południowi sąsiedzi czyli Czesi mają lepsze ceny i promocje, można kupić sprzęt w naprawdę dobrej cenie i z gratisami. Na szczęście mam bliżej do Pragi niż do w-wy, ale też zawsze mogę zamówić w uk i do 5 dni będę się cieszył nowym sprzętem i nawet 800zł-900zł w kieszeni ( przykład Whites MXT Pro ). Przepraszam z offtopa, ale nie mogłem się powstrzymać co do podłokietika możesz zamówić tu: http://www.detectorland.co.uk/shop/inde ... &Itemid=71 , sprawdzony sprzedawca, kupowałem u niego MXT300
Re: kupię podłokietnik xp gold maxx
Witam, jeżeli temat aktualny to tak sie składa ze akurat mam taki podłokietnik 
Re: kupię podłokietnik xp gold maxx
witam
kupiłem już u Denara za całe 70 zeta
kupiłem już u Denara za całe 70 zeta
Re: kupię podłokietnik xp gold maxx
Przeniosłem zatem temat z Kramiku do innego działu.