witam
Znajomy podarował mi słuchawki WS3 ,niestety nie ma w nich żadnej baterii.Podpiąłem na styk ogniwo 18650 i słuchawki odpaliły.Jakie ogniwo wlutować,żeby parametrami było zbliżone do oryginału.Ładowarka XP ' output 5V 300mV 1.5VA.
bateria do słuchawek XP - ws3
Re: bateria do słuchawek XP - ws3
Po tych danych nic nie da się stwierdzić, bo to jakiś zasilacz. Pewnie elektronika ładująca jest w słuchawkach.

proscan

proscan