white's eagle spectrum - jak sie zachowuje bez cewki

Pisz jeśli masz problem z zepsutym wykrywaczem, podejrzewasz że jest zepsuty, nie rozumiesz jego dziwnego zachowania itp.
ODPOWIEDZ
marcin77
Posty: 33
Rejestracja: pt lis 30, 2012 11:14 pm

white's eagle spectrum - jak sie zachowuje bez cewki

Post autor: marcin77 »

Witam,
czy ktoś z forumowiczów mógłby mi wyświadczyć przysługę i
włączyć wykrywacz w trybie coins
zsynchronizować
postawić na stole lub przytrzymać w powietrzu tak żeby nie było w pobliżu żadnych metali i odłączyć cewkę
spojrzeć na wyświetlacz i sprawdzić czy wykrywacz będzie pokazywał jakieś znikome sygnały etc...
Mój niestety na standardowym trybie coins po odłączeniu cewki dostaje jakiś przydźwięków i nie wiem czego to jest wina.
bobi10
Posty: 9
Rejestracja: śr wrz 12, 2012 3:28 pm
Lokalizacja: Kraków

Re: white's eagle spectrum - jak sie zachowuje bez cewki

Post autor: bobi10 »

Nie jestem pewny czy to dobry pomysł . Gdzieś słyszałem , że nie powinno się uruchamiać wykrywacza bez podłączonej cewki . Ale zaraz na pewno ktoś moją opinię zweryfikuje .
Pozdrawiam .
bobi10
Posty: 9
Rejestracja: śr wrz 12, 2012 3:28 pm
Lokalizacja: Kraków

Re: white's eagle spectrum - jak sie zachowuje bez cewki

Post autor: bobi10 »

W każdym razie , ja staram się tego unikać . Tak na wszelki wypadek , bo gdzieś ptaszki ćwierkały .
bobi10
Posty: 9
Rejestracja: śr wrz 12, 2012 3:28 pm
Lokalizacja: Kraków

Re: white's eagle spectrum - jak sie zachowuje bez cewki

Post autor: bobi10 »

A nawiasem mówiąc , posiadam właśnie taki wykrywacz . Jeżeli dajmy na to sam ProScam potwierdzi bezzasadność moich obaw , mogę Ci taki test przeprowadzić .
Pozdrawiam .
marcin77
Posty: 33
Rejestracja: pt lis 30, 2012 11:14 pm

Re: white's eagle spectrum - jak sie zachowuje bez cewki

Post autor: marcin77 »

mi chodzi o to żeby uruchomić go normalnie jak do poszukiwań tylko w trakcie używania odłączyć cewkę i zobaczyć co będzie sie wyświetlać na ekranie bo u mnie po odłączeniu nadal pokazuje różne metale i nie wiem czy są to zakłócenia normalne czy z moim jest coś nie tak...
ODPOWIEDZ