Witam,
czy ktoś z forumowiczów mógłby mi wyświadczyć przysługę i
włączyć wykrywacz w trybie coins
zsynchronizować
postawić na stole lub przytrzymać w powietrzu tak żeby nie było w pobliżu żadnych metali i odłączyć cewkę
spojrzeć na wyświetlacz i sprawdzić czy wykrywacz będzie pokazywał jakieś znikome sygnały etc...
Mój niestety na standardowym trybie coins po odłączeniu cewki dostaje jakiś przydźwięków i nie wiem czego to jest wina.
white's eagle spectrum - jak sie zachowuje bez cewki
Re: white's eagle spectrum - jak sie zachowuje bez cewki
Nie jestem pewny czy to dobry pomysł . Gdzieś słyszałem , że nie powinno się uruchamiać wykrywacza bez podłączonej cewki . Ale zaraz na pewno ktoś moją opinię zweryfikuje .
Pozdrawiam .
Pozdrawiam .
Re: white's eagle spectrum - jak sie zachowuje bez cewki
W każdym razie , ja staram się tego unikać . Tak na wszelki wypadek , bo gdzieś ptaszki ćwierkały .
Re: white's eagle spectrum - jak sie zachowuje bez cewki
A nawiasem mówiąc , posiadam właśnie taki wykrywacz . Jeżeli dajmy na to sam ProScam potwierdzi bezzasadność moich obaw , mogę Ci taki test przeprowadzić .
Pozdrawiam .
Pozdrawiam .
Re: white's eagle spectrum - jak sie zachowuje bez cewki
mi chodzi o to żeby uruchomić go normalnie jak do poszukiwań tylko w trakcie używania odłączyć cewkę i zobaczyć co będzie sie wyświetlać na ekranie bo u mnie po odłączeniu nadal pokazuje różne metale i nie wiem czy są to zakłócenia normalne czy z moim jest coś nie tak...