Whites M6-prośba do Proscana

Pisz jeśli masz problem z zepsutym wykrywaczem, podejrzewasz że jest zepsuty, nie rozumiesz jego dziwnego zachowania itp.
ODPOWIEDZ
Michal S.
Posty: 60
Rejestracja: czw mar 08, 2007 4:09 pm
Lokalizacja: Swietokrzyskie

Whites M6-prośba do Proscana

Post autor: Michal S. »

Witaj Proscanie
Nabyłem właśnie w/w sprzęt i mam pytanko...Jeszcze do mnie nie dotarł,dopiero dzis wylicytowałem ale juz pisze...
1.Czy istnieje mozliwosc wymiany folii na wyswietlaczu,jest troche wcisnięta?Jestem pedantem. 8)
2.Czy istnieje mozliwosc zrobienia przeglądu technicznego?
3.Wiem ze to prosciutki sprzet ale chciałbym tez zakupic instrukcje obsługi do niego.Ach ta moja pedanteria... :-s Kiedyś kupowałem od Pana instrukcje od MXT to moze i ma Pan od M6?
I tak na koniec.Pamieta Pan te dwie cewki od x-705 co wysłałem z rok temu?Jedna popsuta,bez uszek,druga same uszka.Do tej pory działają mimo intensywnego uzytkowania.!!!!|Solidna robota...
Wiec dlatego jak zakupiłem sprzet od razu pomyslałem o Panu i założyłem w/w wątek.

Pozdrowienia ze świetokrzyskiego
Michał
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Whites M6-prośba do Proscana

Post autor: ProScan »

1. Tak.
2. Tak ale bardzo niechętnie.
3. Instrukcja jest w ofercie - oczywiście. M6 to uproszczony MXT.

Dziękuję za miłe słowa co do trwałości naprawy. Oczywiście nie pamiętam. Ciekawe co mnie skłoniło, że naprawiałem cewki do Minelaba? Chyba tylko to, z kupi Pan jakąs instrukcję...

:pa

proscan
Michal S.
Posty: 60
Rejestracja: czw mar 08, 2007 4:09 pm
Lokalizacja: Swietokrzyskie

Re: Whites M6-prośba do Proscana

Post autor: Michal S. »

No nie tylko....
Kupowałem pare lat temu cewki do BH i naprawił Pan oczywiscie z powodzeniem wyswietlacz do x-50,nawet jest tu na forum wątek...-

viewtopic.php?f=1&t=1971&p=11083&hilit=Michal+S.#p11083

I terka tez działa. :-)

Czyli jakby co moge wysyłać?
I ten przegląd....Da rade?
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Whites M6-prośba do Proscana

Post autor: ProScan »

No to zrozumiałem, dlaczego wziąłem do ręki Minelaba. Starym klientom staram się zawsze pomagać.

Przegląd też mogę w takiej sytuacji zrobić. Jeśli jest jakiś problem, to raczej tkwi w sondzie.

:pa

proscan
Michal S.
Posty: 60
Rejestracja: czw mar 08, 2007 4:09 pm
Lokalizacja: Swietokrzyskie

Re: Whites M6-prośba do Proscana

Post autor: Michal S. »

Dobry wieczór. :)
Mam juz tego M6.Pozwoliłbym sobie wysłać go do Pana w przyszłym tygodniu.Wydaje sie 100% sprawny.Ale gdzies jakiegos piachu troche jest, :-s
Proscanie,to jakbym wysyłał to elektronike i sonde to bez żerdzi rozumiem??
Wgniecenie w folii wyswietlacza jest.Prosciutki sprzęt ale tak jak pisałem dokupiłbym instrukcje obsługi.
I jeszcze takie małe pytanko...
Czy cewki do MXT,DFX np.snajperka są kompatybilne z M6?

Pozdrawiam serdecznie
Michał
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Whites M6-prośba do Proscana

Post autor: ProScan »

Tutaj (i w formularzu) podaje informacje, które mogą pomóc: viewtopic.php?f=1&t=236

Generalnie wszystko to co nie wiąże się z naprawą jest bardzo niemile widziane. Niektórzy przysyłają wszystko co im w ręce wpadnie (na szczęście kopaczki jeszcze nie dostałem).

Do przeglądu KONIECZNE własne zasilanie. Ostatnio dostałem problematycznego Fishera, zasilanego z chińskich bateryjek za 50 groszy. Ludzie!!

MXT i M6 to w zasadzie to samo, więc sondy oczywiście kompatybilne.

:pa

proscan
Michal S.
Posty: 60
Rejestracja: czw mar 08, 2007 4:09 pm
Lokalizacja: Swietokrzyskie

Re: Whites M6-prośba do Proscana

Post autor: Michal S. »

Witaj Proscanie
I jak tam posuwaja sie prace?

Pozdrawiam serdecznie
Michał :)
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Whites M6-prośba do Proscana

Post autor: ProScan »

W normalnym tempie.

:pa

proscan
Michal S.
Posty: 60
Rejestracja: czw mar 08, 2007 4:09 pm
Lokalizacja: Swietokrzyskie

Re: Whites M6-prośba do Proscana

Post autor: Michal S. »

o.k :)
To czekam na info :-)
Michal S.
Posty: 60
Rejestracja: czw mar 08, 2007 4:09 pm
Lokalizacja: Swietokrzyskie

Re: Whites M6-prośba do Proscana

Post autor: Michal S. »

Witam :)
Wykrywacz juz jest.I jak zwykle swietna robota.
Dziękuje Proscanie.
I jak tu nie wysyłac do Pana wykrywaczy? :)

Pozdrawiam serdecznie
Michał
ODPOWIEDZ