Zakupiłem Fishera cz7a pro cewka 8" z przeznaczeniem dla małżonki. Przeczytałem instrukcje i próbowałem ustawień w domu ot tak aby się z nim wstępnie zaznajomić. Wszystkie funkcje działają nie mniej zastanawiam się nad jego czułością. Mam też F75 i jak go włączę i ustawię bardzo dużą czułość (powyżej 90) to od razu wydaje dźwięki. Coś w stylu przesterowania. Podobno to naturalne
Natomiast cz7a jest cichy. Po włączeniu i ustawieniu max czułości zero dźwięku. Oczywiście na metal reaguje ale czy czułość jest prawidłowa. Gdzieś kiedyś czytałem że jeśli przy max czułości sprzęt się nie wzbudza i nie słyszy się zakłóceń to może nie być w 100% sprawny. Jak to jest ?, a może to F75 ma problem ze stabilnością. Będę wdzięczny za rozwianie moich wątpliwości
Fisher cz7a pro zakup z drugiej ręki
Re: Fisher cz7a pro zakup z drugiej ręki
Tyle zdań i zero informacji o czułości (coś o stabilności, przesterowaniu F75 i inne off-topy). Proszę konkrety.
Tutaj są zasięgi CZ. Jeśli są znacznie inne, to możemy zacząć rozmowę:
viewtopic.php?t=1189

proscan
Tutaj są zasięgi CZ. Jeśli są znacznie inne, to możemy zacząć rozmowę:
viewtopic.php?t=1189

proscan