Mam pytanie: mam minelaba etraca i ostatnio dziwny problem z nim..powyżej czułości 20 auto wzbudza mi sie przy każdym machnięciu. Początkowo myslałem ze to wada cewki, zmienilem na większa i to samo. Wczesniej na czułosci manualnej 28 chodziłem i byl bardzo stabilny. Odnosze wrazenie jakby cos sie w elektronice poluzowalo moze. Ma Pan pomysł?Czy moze to byc uszkodzona bateria?
Z góry dziękuje
Niestabilny Etrac / Explorer
-
Zapytanie_email
- Posty: 482
- Rejestracja: pn paź 03, 2005 4:08 pm
Re: Nestabilny Etrac / Explorer
Witam,
Powinien Pan sprawdzić na innej sondzie, ale o tym samym rozmiarze. 90% niestabilności wiąże się z wadą sondy lub wygórowanymi, niedostosowanymi do warunków nastawami.

proscan
Powinien Pan sprawdzić na innej sondzie, ale o tym samym rozmiarze. 90% niestabilności wiąże się z wadą sondy lub wygórowanymi, niedostosowanymi do warunków nastawami.

proscan
-
Zapytanie_email
- Posty: 482
- Rejestracja: pn paź 03, 2005 4:08 pm
Re: Nestabilny Etrac / Explorer
Wczesniej pracował na wysokich nastawach stabilnie na 11 procoil i 15x12 sef a teraz na obu sie wzbudza od ruchu w powietrzu nawet
Re: Nestabilny Etrac / Explorer
Nie wiemy czy pracował w takich samych warunkach. Podtrzymuję swoje poprzednie zdanie.
Test Explorera/Etracka w powietrzu jest bez sensu, o czym piszę tutaj: viewtopic.php?f=5&t=1957&p=10935

proscan
Test Explorera/Etracka w powietrzu jest bez sensu, o czym piszę tutaj: viewtopic.php?f=5&t=1957&p=10935

proscan
-
Zapytanie_email
- Posty: 482
- Rejestracja: pn paź 03, 2005 4:08 pm
Re: Niestabilny Etrac / Explorer
Witam. Mam problem z moim explorerem xs. Ostatnio zaczął się wzbudzać:
przy stukaniu, potrząsaniu, leżąc też wydaję dźwięki. Sprawdzałem na mojej drugiej cewce. Wiem że niechętnie naprawia Pan minelaby, ale naprawiał Pan mi kiedyś tego explorera i cewkę do Garreta.
z poważaniem
przy stukaniu, potrząsaniu, leżąc też wydaję dźwięki. Sprawdzałem na mojej drugiej cewce. Wiem że niechętnie naprawia Pan minelaby, ale naprawiał Pan mi kiedyś tego explorera i cewkę do Garreta.
z poważaniem
Re: Niestabilny Etrac / Explorer
Jeśli wykrywacz "leżąc" wydaj dźwięki i wydaje się to Panu dziwne, to znaczy że wykrywacza Pan praktycznie nie zna.
Minelabów w zasadzie w ogóle nie naprawiam. Jeśli wykrywacz był u mnie, to proszę podać jego numer i numer instrukcji.

proscan
Minelabów w zasadzie w ogóle nie naprawiam. Jeśli wykrywacz był u mnie, to proszę podać jego numer i numer instrukcji.
proscan