White's XLT czy CZ-7A ProQuickSilver
White's XLT czy CZ-7A ProQuickSilver
Przepraszam za nastepny post ale mam masakra mętlik w głowie
po przeczytaniu setek postów i opini wiec potrzebuje waszej pomocy , który z wykrywaczy byscie wybrali XLT czy Fisher CZ-7a Pro prosze o konkretne opinie za i przeciw bez zbędnej ilosci pytań czy dam sobie z czymś radę. Potrzebuje mieć sprzęt nie w stylu piszczałki ,tylko coś profesjonalnego i baaaardzo uniwersalnego z wskazaniem na BARDZO
. No i mała podpwowiedz na co zwrócić uwagę przy zakupie ,o co zapytac . Pozdrawiam i dziękuje za konstruktywne odpowiedzi.
Re: White's XLT czy CZ-7A ProQuickSilver
Proszę się zapoznać z tym:
Zmagania tytanów - raport (link w dziale tech-info na stronie głównej: http://www.proscan.gliwice.pl/)
CZ6/CZ5 to niema to samo co CZ7.
W Odkrywcy tez były obszerne omówienia CZ-tów oraz XLT.

proscan
Zmagania tytanów - raport (link w dziale tech-info na stronie głównej: http://www.proscan.gliwice.pl/)
CZ6/CZ5 to niema to samo co CZ7.
W Odkrywcy tez były obszerne omówienia CZ-tów oraz XLT.
My mamy wybierać za kogoś?który z wykrywaczy byscie wybrali
proscan
Re: White's XLT czy CZ-7A ProQuickSilver
Dla mnie wystarczającą odpowiedzią jest który jest bardziej uniwersalny
, wszystko już przeczytałem i dopiero mi się namieszało stąd moje pytanie oczekując odpowiedzi fachowców
. A czego będzie szukał to - Depozyty,Drobnica i czasami trochę militarki. Brałem też pod uwagę nowe wykrywacze w stylu F75, T2 ale jakoś nie przypadła mi ta chińska puszka do gustu ,ot takie subiektywne zdanie będąc myśliwym też polegam na broni z czasów przeszłych i jest o niebo lepsza od nowych bajeranckich wynalazków produkowanych tanio i na potęge.
Re: White's XLT czy CZ-7A ProQuickSilver
XLT jest bardziej uniwersalny. Jest też trudniejszy w opanowaniu, bo ma bardzo dużo nastaw.

proscan
proscan
Re: White's XLT czy CZ-7A ProQuickSilver
No to dziekuję za podpowiedź , może jeszcze tylko na co zwrócic uwage przy zakupie ?
Re: White's XLT czy CZ-7A ProQuickSilver
No jednak poczytalem i się nie odwazylem XLT
,ale skusiłem się na CZ-7a Pro z sunrayem i 2 cewkami , cena może nie mała za to stan BDB, ale jakoś te nowe hurtowe produkty nie bardzo podeszły mi do gustu wziołem w łapki F75 i T2 nie obrazając nikogo wyglądaja jak zabawki , ciekawe jakie będa odczucia po otrzymaniu i rekonesansie po plaży i w terenie. Dziekuje za wszelkie podpowiedzi. A u Proscana zaraz musze zamówic instrukcję PL 