Takie coś kupię (końcówka mocująca sondę do wysięgnika)

Osobny dział poświęcony konkretnym podzespołom, które wymagają wymiany.
ODPOWIEDZ
IdeL
Posty: 42
Rejestracja: wt sie 01, 2006 9:52 am

Takie coś kupię (końcówka mocująca sondę do wysięgnika)

Post autor: IdeL »

Witam.
Do Whitesa - wiem, że głupio brzmi w tytule - poszukuję tego czegoś co jest przymocowane do sondy (śrubą nakrętką) i przymocowuje guziczkiem do wysięgnika. Gdyby była możliwość załączyłbym zdjęcie - a tak wypisuję niestworzone rzeczy :smt044
Jako KIT Whites ma to w ofercie ze śrubą za jakieś chyba 7$.
Jestem zainteresowany nawet używanym podzespołem.

Pozdroofki

IdeL
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Takie coś kupię (końcówka mocująca sondę do wysięgnika)

Post autor: ProScan »

Witam,

Czy chodzi o to:

Obrazek
(Heavy Duty Clevis Kit Obsolete)

:?:

proscan

PS
Na tym forum sam nie mam łatwej możliwości umieszczania fotek (muszę kombinować), ale ta powyżej znajduje się na serwerze Whitesa.
Można próbować korzystać z darmowych serwerów typu fotosik.pl

Pomyślę nad tym...
IdeL
Posty: 42
Rejestracja: wt sie 01, 2006 9:52 am

Re: Takie coś kupię (końcówka mocująca sondę do wysięgnika)

Post autor: IdeL »

Nic dodać, nic ująć :smt041

Pozdroofki

IdeL
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Takie coś kupię (końcówka mocująca sondę do wysięgnika)

Post autor: ProScan »

Myślę że mam coś takiego w wersji używanej jak i nowej.

:pa

proscan
IdeL
Posty: 42
Rejestracja: wt sie 01, 2006 9:52 am

Re: Takie coś kupię (końcówka mocująca sondę do wysięgnika)

Post autor: IdeL »

Spytam jak stary Żyd z miasta Łodzi - ile muszę stracić :?: :?: :D

Pozdroofki

IdeL
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Takie coś kupię (końcówka mocująca sondę do wysięgnika)

Post autor: ProScan »

Odpowiem jak równie stary żyd z Litzmanstadt, że ze mną można tylko zyskać :P

Sprawdzę czy jeszcze mam tą używaną koncówkę i prześlę jutro info na email.

:pa

proscan
IdeL
Posty: 42
Rejestracja: wt sie 01, 2006 9:52 am

Re: Takie coś kupię (końcówka mocująca sondę do wysięgnika)

Post autor: IdeL »

Dzięki


:pa

IdeL
beyo
Posty: 7
Rejestracja: pn lut 06, 2006 5:48 pm
Lokalizacja: Gorzów / Poznań

Re: Takie coś kupię (końcówka mocująca sondę do wysięgnika)

Post autor: beyo »

Witam!

Żeby nie zakładać nowego wątku, podłączam się do tego.
Również poszukuję tego elementu :(
I dodatkowo osłony na sondę BM950.
Obydwa elementy mogą być używane.
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Takie coś kupię (końcówka mocująca sondę do wysięgnika)

Post autor: ProScan »

Końcówki "wyszły".

Osłonę na BM-kę mam, ale na tą z lat wczesnych 90-tych.

Po nowe, to raczej do Vikinga, jeśli ma być od ręki.

:pa

proscan
IdeL
Posty: 42
Rejestracja: wt sie 01, 2006 9:52 am

Re: Takie coś kupię (końcówka mocująca sondę do wysięgnika)

Post autor: IdeL »

Ja nowej mieć nie muszę, bo wiadomo, że w terenie i tak wymanieruje się.
Ale wstrzymam sie z zakupem do momentu, gdy będę pewien, że sonda działa poprawnie w 100%.


Pozrdoofki

IdeL
beyo
Posty: 7
Rejestracja: pn lut 06, 2006 5:48 pm
Lokalizacja: Gorzów / Poznań

Re: Takie coś kupię (końcówka mocująca sondę do wysięgnika)

Post autor: beyo »

Ja także nie muszę mieć nowej "końcówki". Gdyby jednak jakaś sztuka Ci się trafiła, proszę miej mnie Proscan na uwadze.
A ta osłona na cewkę to ile by kosztowała? Starszy typ, czyli rozumiem, że z profilu jest taka bardziej "kwadratowa"? (bo nowsza chyba bardziej podcięta). I czy pasują one na sondy bez względu na to, kiedy były wyprodukowane (w sensie, czy nowa do starej i odwrotnie).

Pozdrawiam
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Takie coś kupię (końcówka mocująca sondę do wysięgnika)

Post autor: ProScan »

Używanej mogę już nigdy nie mieć, a może będzie jutro. Kto to wie ?

Osłona "stara" ma inną średnicę i za nic nie będzie pasować na nową sondę.

:pa

proscan
IdeL
Posty: 42
Rejestracja: wt sie 01, 2006 9:52 am

Re: Takie coś kupię (końcówka mocująca sondę do wysięgnika)

Post autor: IdeL »

Trochę się pogubiłem w kwestii tej osłonki.
Zadam wiec pytanie, na które być może ciężko odpowiedzieć: czy będzie pasować na tę odkupioną niesprawną sondę :?: :?:
A w zasadzie chyba już sprawną - bo stroi "powietrze" i substytut gruntu w postaci doniczki z ziemią i cegły - zostały ostatnie prace kompensacji wymagajace zbudowania jakiegoś prostego wzmacniacza (bo mi V640 kupę śmieci łapie z otoczenia).

Pozdroofki

IdeL
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Takie coś kupię (końcówka mocująca sondę do wysięgnika)

Post autor: ProScan »

Odpowiedź jest prosta - nie, nie będzie pasować.

:pa

proscan
IdeL
Posty: 42
Rejestracja: wt sie 01, 2006 9:52 am

Re: Takie coś kupię (końcówka mocująca sondę do wysięgnika)

Post autor: IdeL »

ProScan pisze:Odpowiedź jest prosta



Dla kogo prosta -> dla tego prosta ;) ;)
Dzięki - pewnie pozostanie mi zakup nowej - szkoda...

:pa

IdeL
ODPOWIEDZ