Zakup XLT
-
maciek2201
- Posty: 8
- Rejestracja: sob lip 20, 2013 9:58 am
Zakup XLT
Witam
Jestem zainteresowany zakupem XLT.
Na allegro są dwie aukcje z tym wykrywaczem.
http://allegro.pl/wykrywacz-metali-whit ... 94784.html (archiwizuję : http://www.allegromat.pl/aukcja140766)
http://allegro.pl/wykrywacz-metali-whit ... 37989.html (archiwizuję : http://www.allegromat.pl/aukcja140767)
Który lepiej wybrać? Widzę że jeden to wersja rainbow.
Pozdrawiam
Maciek
Jestem zainteresowany zakupem XLT.
Na allegro są dwie aukcje z tym wykrywaczem.
http://allegro.pl/wykrywacz-metali-whit ... 94784.html (archiwizuję : http://www.allegromat.pl/aukcja140766)
http://allegro.pl/wykrywacz-metali-whit ... 37989.html (archiwizuję : http://www.allegromat.pl/aukcja140767)
Który lepiej wybrać? Widzę że jeden to wersja rainbow.
Pozdrawiam
Maciek
-
Bynak
Re: Zakup XLT
Po takim opisie:
Pozdrawiam.
P.s. Możesz również ponegocjować to: http://tablica.pl/oferta/wykrywacz-meta ... a6adca41d3
Ja osobiście od razu bym sobie odpuścił... Z tego wynika że ten sprzedający nie jest nawet w stanie określić czy wykrywacz jest sprawny...Mam do sprzedania wykrywacz metalu Whites XLT powszechnie znany ze swoich dużych osiągów. Wykrywacz kupiony niecały miesiąc temu na allegro. Niestety straciłem cierpliwość przy jego dostrajaniu i stwierdziłem że to nie jest sprzęt dla mnie. Sprzęt polecam cierpliwym i profesjonalnym poszukiwaczom. Jak widać na załączonych zdjęciach sprzęt działa (menu) i wykrywa nawet bardzo malutkie elementy z dużych głębokości (niestety nie potrafiłem ustawić dyskryminacji).
Pozdrawiam.
P.s. Możesz również ponegocjować to: http://tablica.pl/oferta/wykrywacz-meta ... a6adca41d3
Re: Zakup XLT
Ten drugi jest na pewno nowszy. Wykrywacze "tęczowe" są zwykle lepsze, bo te stare sondy były bardziej wytrzymałe mechanicznie. Ale jeśli sonda szwankuje, to trudniej ją naprawić niż tą z krzyżem.
Kupując wykrywacz na allegro w zasadzie należy się liczyć z góry z tym, że wykrywacz może być niesprawny. Czasami sprzedający nie zna faktycznego stanu, a czasami udaje że nie wie.

proscan
Kupując wykrywacz na allegro w zasadzie należy się liczyć z góry z tym, że wykrywacz może być niesprawny. Czasami sprzedający nie zna faktycznego stanu, a czasami udaje że nie wie.
proscan
-
maciek2201
- Posty: 8
- Rejestracja: sob lip 20, 2013 9:58 am
Re: Zakup XLT
Jeszcze się zastanowię czy będe szukał XLT, bo może będzie lepiej kupić
Rutusa Proxime.
Pozdrawiam
Rutusa Proxime.
Pozdrawiam
Re: Zakup XLT
Witam
Jako,iż jest to mój pierwszy post na forum witam wszystkich. Co do tematu :
,,Kupując wykrywacz na allegro w zasadzie należy się liczyć z góry z tym, że wykrywacz może być niesprawny. Czasami sprzedający nie zna faktycznego stanu, a czasami udaje że nie wie,,
dokładnie - kupiłem Spectrum XLT z pierwszej aukcji ,którą podał maciek2201 .Początkowo wydawał się być ok.Jak widać na zdjęciu w aukcji przewód sondy został zmieniony ,koloru czarnego -sądziłem ,że może od serii Prizm lub coś w tym stylu.Sprzedający informował,że sprzęt był na przeglądzie u ProScan-a. Otóż przewód został obcięty przy sondzie i wlutowany ten czarny bez ekranowania,ale na pewno nie w serwisie.Już przy dość niskich nastawach wyje niemiłosiernie .Na szczęście dało się tyle utargować ,aby było na naprawę sondy .Poza tym cała reszta ok.
Czy mogę na dniach wysłać sondę do Pana?
Pozdrawiam
Jacek
Jako,iż jest to mój pierwszy post na forum witam wszystkich. Co do tematu :
,,Kupując wykrywacz na allegro w zasadzie należy się liczyć z góry z tym, że wykrywacz może być niesprawny. Czasami sprzedający nie zna faktycznego stanu, a czasami udaje że nie wie,,
dokładnie - kupiłem Spectrum XLT z pierwszej aukcji ,którą podał maciek2201 .Początkowo wydawał się być ok.Jak widać na zdjęciu w aukcji przewód sondy został zmieniony ,koloru czarnego -sądziłem ,że może od serii Prizm lub coś w tym stylu.Sprzedający informował,że sprzęt był na przeglądzie u ProScan-a. Otóż przewód został obcięty przy sondzie i wlutowany ten czarny bez ekranowania,ale na pewno nie w serwisie.Już przy dość niskich nastawach wyje niemiłosiernie .Na szczęście dało się tyle utargować ,aby było na naprawę sondy .Poza tym cała reszta ok.
Czy mogę na dniach wysłać sondę do Pana?
Pozdrawiam
Jacek
Re: Zakup XLT
Temat nadaje się na przenosiny tutaj: http://www.proscan.gliwice.pl/forum/vie ... =18&t=2597
Rozumiem, że sprzęt na innej sondzie działa OK. Jeśli tak, to można przysłać samą sondę.

proscan
Rozumiem, że sprzęt na innej sondzie działa OK. Jeśli tak, to można przysłać samą sondę.
proscan
Re: Zakup XLT
Tak , na innej sondzie jest OK.
Re: Zakup XLT
Bardzo dziękuję za szybką naprawę.
Pozdrawiam
Jacek
Pozdrawiam
Jacek
Re: Zakup XLT
Witam . Pozwolę sobie podpiąć swoje zapytanie pod ten wątek. Obecnie posiadam White's 6000 DI PRO SL i zastanawiam się nad zmiana sprzętu. 6000 używałem głównie do poszukiwania tzw militarki (złom stalowy), Obecnie chciałbym skupić się na drobniejszych rzeczach jak guziki, klamerki itp nie wykluczając do końca stalowego złomu. Z wielu opisów wywnioskowałem, że uniwersalnym wykrywaczem, spełniającym moje wymagania byłby XLT. I tu pojawia się znak zapytania. Czy po zmianie 6000 DI pro SL na XLT podołam jego obsłudze? Czy może zamiast zająć się poszukiwaniami utknę na próbach ustawieniu sprzętu i wyniki poszukiwań będą odwrotne do zamierzonych. Proszę o podpowiedzi.
Jestem zainteresowany kupnem tego egzemplarza. http://allegro.pl/show_item.php?item=4065619959
Jestem zainteresowany kupnem tego egzemplarza. http://allegro.pl/show_item.php?item=4065619959
Re: Zakup XLT
Moim zdaniem XLT to cyfrowa wersja 6000 i wiele nie zyska się na przesiadce, poza identyfikacją cyfrową, tonalną, trybem mieszanym i tego typu udogodnieniami.

proscan
proscan