Witam.
Czy dysponuje ktoś oscylogramem przebiegu napięcia w cewce V3i ?
Wiem, że będzie to złożony przebieg prostokątny - jednak interesowały by mnie konkretny przebieg.
Pozdrawiam.
Napięcie w sondzie Spectry V3i.
Re: Napięcie w sondzie Spectry V3i.
A te informacje (dosyć szczegółowe) nie wystarczą: http://whiteselectronics.com/images/sto ... ooklet.pdf
I dlaczego w dziale "Konstrukcje samodzielne"

proscan
I dlaczego w dziale "Konstrukcje samodzielne"
proscan