Napięcie w sondzie Spectry V3i.

Wszystkie kwestie, ale które nie mieszczą się w żadnym z innych działów
ODPOWIEDZ
ZBIQ
Posty: 8
Rejestracja: pn lut 11, 2013 2:24 pm

Napięcie w sondzie Spectry V3i.

Post autor: ZBIQ »

Witam.

Czy dysponuje ktoś oscylogramem przebiegu napięcia w cewce V3i ?
Wiem, że będzie to złożony przebieg prostokątny - jednak interesowały by mnie konkretny przebieg.


Pozdrawiam.
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Napięcie w sondzie Spectry V3i.

Post autor: ProScan »

A te informacje (dosyć szczegółowe) nie wystarczą: http://whiteselectronics.com/images/sto ... ooklet.pdf

:?:

I dlaczego w dziale "Konstrukcje samodzielne"

:?:

proscan
ODPOWIEDZ