Digger / łopatka Minelab'a
Re: Digger / łopatka Minelab'a
Z USA przyszedł lesche. Rewelacyjnie wycina sie zgrabne laty w trawnikach, po czym nie zostaja specjalnie widoczne slady. Na monetki i drobnice w trawie idealny. Saperki na grubsze tematy oczywiscie nie zastapi.
Re: Digger / łopatka Minelab'a
Czy mogę prosić o umieszczenie zdjęcia śladów po pracy Lesche-em (Lesiem?) w trawniku?
Zaczynam przygodę z wykrywaczem i kopię w ogródku przydomowym, pożyczoną od żony łopatką gardeny. Niestety pozostawiam po sobie nieładne ślady w trawniku.
Na razie jest cisza, ale jak pojawi się więcej takich obwódek, to zupa może być bardziej słona...
Rumcajs
Zaczynam przygodę z wykrywaczem i kopię w ogródku przydomowym, pożyczoną od żony łopatką gardeny. Niestety pozostawiam po sobie nieładne ślady w trawniku.
Na razie jest cisza, ale jak pojawi się więcej takich obwódek, to zupa może być bardziej słona...
Rumcajs
Re: Digger / łopatka Minelab'a
Witam.
Wątek już archiwalny, ale zapytam czy ktoś orientuje się gdzie mogę nabyć oryginale narzędzie Lesche chodzi mi oczywiście zakup w kraju, lub jeżeli ktoś ma taką możliwość sprowadzić chętnie kupię.
Niestety nie mam nikogo bliskiego w stanach.
Usmiechw stronę Proscana
?
Pozdrawiam
Ramius
Wątek już archiwalny, ale zapytam czy ktoś orientuje się gdzie mogę nabyć oryginale narzędzie Lesche chodzi mi oczywiście zakup w kraju, lub jeżeli ktoś ma taką możliwość sprowadzić chętnie kupię.
Niestety nie mam nikogo bliskiego w stanach.
Usmiechw stronę Proscana
Pozdrawiam
Ramius
Re: Digger / łopatka Minelab'a
Mam Lesche diggera i sporadycznie używam. Ale ja kupiłem prywatnie na Ebayu.

proscan

proscan