Digger / łopatka Minelab'a

Historia wykrywaczy, ciekawostki, może jakiś zauważony artykuł w prasie nt wykrywaczy i inne, które trudno dopasować do pozostałych działów.
słaby
Posty: 16
Rejestracja: śr kwie 07, 2010 8:51 pm
Lokalizacja: rybnik

Re: Digger / łopatka Minelab'a

Post autor: słaby »

Z USA przyszedł lesche. Rewelacyjnie wycina sie zgrabne laty w trawnikach, po czym nie zostaja specjalnie widoczne slady. Na monetki i drobnice w trawie idealny. Saperki na grubsze tematy oczywiscie nie zastapi.
Rumcajs
Posty: 8
Rejestracja: pn maja 28, 2012 6:00 am

Re: Digger / łopatka Minelab'a

Post autor: Rumcajs »

Czy mogę prosić o umieszczenie zdjęcia śladów po pracy Lesche-em (Lesiem?) w trawniku?

Zaczynam przygodę z wykrywaczem i kopię w ogródku przydomowym, pożyczoną od żony łopatką gardeny. Niestety pozostawiam po sobie nieładne ślady w trawniku.
Na razie jest cisza, ale jak pojawi się więcej takich obwódek, to zupa może być bardziej słona...

Rumcajs
Ramius
Posty: 13
Rejestracja: śr sty 09, 2008 9:52 pm

Re: Digger / łopatka Minelab'a

Post autor: Ramius »

Witam.
Wątek już archiwalny, ale zapytam czy ktoś orientuje się gdzie mogę nabyć oryginale narzędzie Lesche chodzi mi oczywiście zakup w kraju, lub jeżeli ktoś ma taką możliwość sprowadzić chętnie kupię.
Niestety nie mam nikogo bliskiego w stanach.

Usmiechw stronę Proscana :) ?
Pozdrawiam
Ramius
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Digger / łopatka Minelab'a

Post autor: ProScan »

Mam Lesche diggera i sporadycznie używam. Ale ja kupiłem prywatnie na Ebayu.

:pa

proscan
ODPOWIEDZ