ACE350 czy PROXIMA

Pisz jeśli masz na oku jakiś wykrywacz (np. na allegro - podaj link) lub nie wiesz na co się zdecydować. Im precyzyjniej sformułowane pytanie, tym precyzyjniejsza odpowiedź. Przed zadaniem pytania należy samemu odrobić zadanie domowe (zapoznać się z ofertami dealerów, skorzystać z wyszukiwarki, przeglądnąć inne fora itd).
ODPOWIEDZ
Zapytanie_email
Posty: 482
Rejestracja: pn paź 03, 2005 4:08 pm

ACE350 czy PROXIMA

Post autor: Zapytanie_email »

Witam, Panie Piotrze chciałem zakupić wykrywacz za kwotę około 1500zł. Zastanawiam się nad garretem euroace350 i rutusem proximą 5.0 wykrywacz miałby być przeznaczony do wykrywania monet i biżuterii. Co by mi pan doradził? Dotychczas miałem Garreta master hunter III ads i fishera F2.
Czy proxima z sondą DD będzie lepsza niż koncentryczna? I co by mi pan doradził na temat proximy a minelaba xt-505?
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: ACE350 czy PROXIMA

Post autor: ProScan »

Nie sądzę by te wykrywacze po tych wymienionych byłych, dodały jakąś nową jakość do dotychczasowych poszukiwań.

Sugerowałbym raczej coś w kierunku White's MXT albo Xtrerra 70/705. Te ostatnie można było dosyć tanio kupić. X50 czy X505 też raczej wielkiej różnicy nie zrobi.

O różnicach DD i CC Rutusa wypowiadał się sam producent - wystarczy go zapytać, gdzie jest wątek na forum PS.

:pa

proscan
ODPOWIEDZ