Witam, Panie Piotrze chciałem zakupić wykrywacz za kwotę około 1500zł. Zastanawiam się nad garretem euroace350 i rutusem proximą 5.0 wykrywacz miałby być przeznaczony do wykrywania monet i biżuterii. Co by mi pan doradził? Dotychczas miałem Garreta master hunter III ads i fishera F2.
Czy proxima z sondą DD będzie lepsza niż koncentryczna? I co by mi pan doradził na temat proximy a minelaba xt-505?
ACE350 czy PROXIMA
Re: ACE350 czy PROXIMA
Nie sądzę by te wykrywacze po tych wymienionych byłych, dodały jakąś nową jakość do dotychczasowych poszukiwań.
Sugerowałbym raczej coś w kierunku White's MXT albo Xtrerra 70/705. Te ostatnie można było dosyć tanio kupić. X50 czy X505 też raczej wielkiej różnicy nie zrobi.
O różnicach DD i CC Rutusa wypowiadał się sam producent - wystarczy go zapytać, gdzie jest wątek na forum PS.

proscan
Sugerowałbym raczej coś w kierunku White's MXT albo Xtrerra 70/705. Te ostatnie można było dosyć tanio kupić. X50 czy X505 też raczej wielkiej różnicy nie zrobi.
O różnicach DD i CC Rutusa wypowiadał się sam producent - wystarczy go zapytać, gdzie jest wątek na forum PS.

proscan