Niepopularny Whites Matrix M6 ?
Niepopularny Whites Matrix M6 ?
Witam Forumowiczów ! Mam pytanie . Zainteresował mnie Whites Matrix M6 a na jego temat nic nie mogę znaleźć ( np. test ) . Nurtuje mnie pytanie dlaczego jest aż tak niepopularny ? Czy jest aż tak kiepski na tle innych wykrywaczy ?
Re: Niepopularny Whites Matrix M6 ?
Cena tego wykrywacza była dosyć duża na tle innych wykrywaczy.
Teraz jest jakaś znaczna obniżka, pewnie więc się to zmnieni i pojawi się więcej użytkowników. Poza tym, niedawno pewna znana w światku osoba miała do sprzedania wykrywacze serii MXT i zrobiła sporo szumu "medialnego" co zwięszyło zainteresowanie tym sprzętem.
Poniżej test MXT Tracker, wersji rozszerzonej Matrix M6.
proscan
Teraz jest jakaś znaczna obniżka, pewnie więc się to zmnieni i pojawi się więcej użytkowników. Poza tym, niedawno pewna znana w światku osoba miała do sprzedania wykrywacze serii MXT i zrobiła sporo szumu "medialnego" co zwięszyło zainteresowanie tym sprzętem.
Poniżej test MXT Tracker, wersji rozszerzonej Matrix M6.
proscan
Re: Niepopularny Whites Matrix M6 ?
Z tego co widzę to zasięg nie różni się wiele od zasięgów X-Terry 70 a cena to jednak znacznie ! To chyba są wykrywacze z tej samej półki ? Mam właśnie dylemat - który wybrać i kupić z tych dwóch ? Interesują mnie głównie monety . W firmie V.... są aktualnie promocje na oba . Ceny niższe i ciekawe dodatki...
Re: Niepopularny Whites Matrix M6 ?
Matrix M6 to jednak słabszy wykrywacz niż MXT. X70 porównywałbym bardziej do XLT, ze względu na mnogość regulacji i dostępnych opcji.
M6 poleciłbym komuś z cieżką ręką, kto potrzebuje prostego, solidnego i przyzwoitego wykrywacza.
Na wyczyn raczej nie nastawiałbym się.
W stosunku do X70 jego przewagą jest tylko mocniejsza konstrukcja (nie ma panela z klawiaturą foliową).
proscan
M6 poleciłbym komuś z cieżką ręką, kto potrzebuje prostego, solidnego i przyzwoitego wykrywacza.
Na wyczyn raczej nie nastawiałbym się.
W stosunku do X70 jego przewagą jest tylko mocniejsza konstrukcja (nie ma panela z klawiaturą foliową).
proscan
Re: Niepopularny Whites Matrix M6 ?
Dziękuję ProScan za szybkie odpowiedzi .
Tak przypuszczałem że po prostu Matrix M6 jest za drogi i odstaje od konkurencji pod wieloma względami . Oczywiście tak jak piszesz ma też swoje zalety ale jednak jest ich niestety chyba za mało .
Jestem tu nowy ale widzę że można na Tobie polegać i chętnie pomagasz . Mam jeszcze takie pytanie odnośnie panela w X-Terra - czy folia jest słaba ? Coś jest z nią nie tak ?
Pozdrawiam
Tak przypuszczałem że po prostu Matrix M6 jest za drogi i odstaje od konkurencji pod wieloma względami . Oczywiście tak jak piszesz ma też swoje zalety ale jednak jest ich niestety chyba za mało .
Jestem tu nowy ale widzę że można na Tobie polegać i chętnie pomagasz . Mam jeszcze takie pytanie odnośnie panela w X-Terra - czy folia jest słaba ? Coś jest z nią nie tak ?
Pozdrawiam
Re: Niepopularny Whites Matrix M6 ?
Nie wyrywam się do pomocy, ale cóż mam zrobić
Panele foliowe mają to do siebie, że nie są pancerne. Jeśli ma się to na względzie, to nie będzie problemu. Obserwuję natomiast, że ludzie mają tendencję do duszenia klawisza Pinpoint, podczas gdy wystawczy go nacisnąć i puścić. Taki wymęczony pinpiont trzeba poten naciskać mocniej. Okienka wykrywaczy też zdarzały mi się porysowane.
proscan
Panele foliowe mają to do siebie, że nie są pancerne. Jeśli ma się to na względzie, to nie będzie problemu. Obserwuję natomiast, że ludzie mają tendencję do duszenia klawisza Pinpoint, podczas gdy wystawczy go nacisnąć i puścić. Taki wymęczony pinpiont trzeba poten naciskać mocniej. Okienka wykrywaczy też zdarzały mi się porysowane.
proscan
Re: Niepopularny Whites Matrix M6 ?
Dziękuję za wskazówkę będę mieć to na uwadze ! Pozdrawiam 
-
Zapytanie_email
- Posty: 482
- Rejestracja: pn paź 03, 2005 4:08 pm
Re: Niepopularny Whites Matrix M6 ?
TERAZ CHCIALBYM ZAKUPIC TAKI SPRZET JAK WHITES MATRIXM6 CZY TO JEST DOBRY SPRZET NA POSZUKIWANIA DO OGOLNEGO I RZECZYWISCIE TAK PROSTY JAK PISZA .
PROS\E MI COS NAPISAC CO TO JEST WARTE . AHA I CZY INSTRUKCJE PO POLSKU DA SIE ZROBIC . MAM ZAMIAR GO KUPIC W NIEMCZECH . CZY LEPSZY JEST GARETT ACE 250.
PROS\E MI COS NAPISAC CO TO JEST WARTE . AHA I CZY INSTRUKCJE PO POLSKU DA SIE ZROBIC . MAM ZAMIAR GO KUPIC W NIEMCZECH . CZY LEPSZY JEST GARETT ACE 250.
Re: Niepopularny Whites Matrix M6 ?
Matrix to wykrywacz na monety. Uniwersalny jest MXT.
Czy lepszy od ACE? Uchylam się od odpowiedzi na to pytanie, bo musiałbym wypracowanie pisać. Zasięg w określonych warunkach może mieć lepszy, ze względu na większą sondę i wyższą częstotliwość.
Instrukcja do M6 jest w ofercie.

proscan
Czy lepszy od ACE? Uchylam się od odpowiedzi na to pytanie, bo musiałbym wypracowanie pisać. Zasięg w określonych warunkach może mieć lepszy, ze względu na większą sondę i wyższą częstotliwość.
Instrukcja do M6 jest w ofercie.
proscan