Niepopularny Whites Matrix M6 ?

Tutaj można zadać pytania o możliwości czy cechy konkretnego sprzętu, ewentualnie podawać uzyskiwane zasięgi. Można także rozważać jakiego rodzaju sprzęt będzie najwłaściwszy do danego celu.
ODPOWIEDZ
krzysieks
Posty: 4
Rejestracja: czw sty 24, 2008 9:16 am
Lokalizacja: Złotoryja

Niepopularny Whites Matrix M6 ?

Post autor: krzysieks »

Witam Forumowiczów ! Mam pytanie . Zainteresował mnie Whites Matrix M6 a na jego temat nic nie mogę znaleźć ( np. test ) . Nurtuje mnie pytanie dlaczego jest aż tak niepopularny ? Czy jest aż tak kiepski na tle innych wykrywaczy ?
ProScan
Właściciel
Posty: 8507
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Niepopularny Whites Matrix M6 ?

Post autor: ProScan »

Cena tego wykrywacza była dosyć duża na tle innych wykrywaczy.

Teraz jest jakaś znaczna obniżka, pewnie więc się to zmnieni i pojawi się więcej użytkowników. Poza tym, niedawno pewna znana w światku osoba miała do sprzedania wykrywacze serii MXT i zrobiła sporo szumu "medialnego" co zwięszyło zainteresowanie tym sprzętem.

Poniżej test MXT Tracker, wersji rozszerzonej Matrix M6.

Obrazek

:pa

proscan
krzysieks
Posty: 4
Rejestracja: czw sty 24, 2008 9:16 am
Lokalizacja: Złotoryja

Re: Niepopularny Whites Matrix M6 ?

Post autor: krzysieks »

Z tego co widzę to zasięg nie różni się wiele od zasięgów X-Terry 70 a cena to jednak znacznie ! To chyba są wykrywacze z tej samej półki ? Mam właśnie dylemat - który wybrać i kupić z tych dwóch ? Interesują mnie głównie monety . W firmie V.... są aktualnie promocje na oba . Ceny niższe i ciekawe dodatki...
ProScan
Właściciel
Posty: 8507
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Niepopularny Whites Matrix M6 ?

Post autor: ProScan »

Matrix M6 to jednak słabszy wykrywacz niż MXT. X70 porównywałbym bardziej do XLT, ze względu na mnogość regulacji i dostępnych opcji.

M6 poleciłbym komuś z cieżką ręką, kto potrzebuje prostego, solidnego i przyzwoitego wykrywacza.

Na wyczyn raczej nie nastawiałbym się.

W stosunku do X70 jego przewagą jest tylko mocniejsza konstrukcja (nie ma panela z klawiaturą foliową).

:pa

proscan
krzysieks
Posty: 4
Rejestracja: czw sty 24, 2008 9:16 am
Lokalizacja: Złotoryja

Re: Niepopularny Whites Matrix M6 ?

Post autor: krzysieks »

Dziękuję ProScan za szybkie odpowiedzi .
Tak przypuszczałem że po prostu Matrix M6 jest za drogi i odstaje od konkurencji pod wieloma względami . Oczywiście tak jak piszesz ma też swoje zalety ale jednak jest ich niestety chyba za mało .
Jestem tu nowy ale widzę że można na Tobie polegać i chętnie pomagasz . Mam jeszcze takie pytanie odnośnie panela w X-Terra - czy folia jest słaba ? Coś jest z nią nie tak ?
Pozdrawiam :D
ProScan
Właściciel
Posty: 8507
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Niepopularny Whites Matrix M6 ?

Post autor: ProScan »

Nie wyrywam się do pomocy, ale cóż mam zrobić :(

Panele foliowe mają to do siebie, że nie są pancerne. Jeśli ma się to na względzie, to nie będzie problemu. Obserwuję natomiast, że ludzie mają tendencję do duszenia klawisza Pinpoint, podczas gdy wystawczy go nacisnąć i puścić. Taki wymęczony pinpiont trzeba poten naciskać mocniej. Okienka wykrywaczy też zdarzały mi się porysowane.

:pa

proscan
krzysieks
Posty: 4
Rejestracja: czw sty 24, 2008 9:16 am
Lokalizacja: Złotoryja

Re: Niepopularny Whites Matrix M6 ?

Post autor: krzysieks »

Dziękuję za wskazówkę będę mieć to na uwadze ! Pozdrawiam :D
Zapytanie_email
Posty: 482
Rejestracja: pn paź 03, 2005 4:08 pm

Re: Niepopularny Whites Matrix M6 ?

Post autor: Zapytanie_email »

TERAZ CHCIALBYM ZAKUPIC TAKI SPRZET JAK WHITES MATRIXM6 CZY TO JEST DOBRY SPRZET NA POSZUKIWANIA DO OGOLNEGO I RZECZYWISCIE TAK PROSTY JAK PISZA .
PROS\E MI COS NAPISAC CO TO JEST WARTE . AHA I CZY INSTRUKCJE PO POLSKU DA SIE ZROBIC . MAM ZAMIAR GO KUPIC W NIEMCZECH . CZY LEPSZY JEST GARETT ACE 250.
ProScan
Właściciel
Posty: 8507
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Niepopularny Whites Matrix M6 ?

Post autor: ProScan »

Matrix to wykrywacz na monety. Uniwersalny jest MXT.

Czy lepszy od ACE? Uchylam się od odpowiedzi na to pytanie, bo musiałbym wypracowanie pisać. Zasięg w określonych warunkach może mieć lepszy, ze względu na większą sondę i wyższą częstotliwość.

Instrukcja do M6 jest w ofercie.

:pa

proscan
ODPOWIEDZ