witam ,
który z tych sprzętów warto byłoby kupić??
pozdrawiam
AT pro czy Teknetics G2
Re: AT pro czy Teknetics G2
Pod wodę G2 bym nie wsadzał
proscan
proscan
-
Zapytanie_email
- Posty: 482
- Rejestracja: pn paź 03, 2005 4:08 pm
Re: AT pro czy Teknetics G2
Swego czasu (25 stycznia 2011 r) został umieszczony na Waszym forum
dość obszerny opis wykrywacza Teknetics G2
Jedyny, rzeczowy i obszerny.
Stoję przed dylematem kupna tegoż wykrywacza i mam parę wątpilwości , a mianowicie:
-gdzie najlepiej zakupić ten wykrywacz ?
-jak są jego właściwości w porównaniu z Garrett AT Pro ?(zajmuję się jedynie zag.numizmatyki )
- czy jego właściwości są adekwatne do ceny i możliwości
bardzo proszę o odp.i z góry dziękuję
z poważaniem
dość obszerny opis wykrywacza Teknetics G2
Jedyny, rzeczowy i obszerny.
Stoję przed dylematem kupna tegoż wykrywacza i mam parę wątpilwości , a mianowicie:
-gdzie najlepiej zakupić ten wykrywacz ?
-jak są jego właściwości w porównaniu z Garrett AT Pro ?(zajmuję się jedynie zag.numizmatyki )
- czy jego właściwości są adekwatne do ceny i możliwości
bardzo proszę o odp.i z góry dziękuję
z poważaniem
Re: AT pro czy Teknetics G2
Nawet nie wiem gdzie jest ten wątek, ze względu na wyszukiwarkę, która nie uznaje zbyt krótkich wyrazów (nie chcę obrażać informatyków, ale to nie są normalni ludzie).
1. Wykrywacz najlepiej kupić u bezpośredniego dystrybutora, a w każdym razie od niego zacząłbym rozeznanie serwisowo-cenowe. Mieści się w Pruszkowie.
2. Właściwości ogólne można sobie porównać czytając specyfikacje obu detektorów. Pytanie jest zbyt ogólne.
3. Żaden wykrywacz nie jest wart swojej ceny - wszystkie są horrendalnie drogie.
Nie sądzę by akurat G2 był najwłaściwszy do"numizmatyki". To wykrywacz wysokoczęstotliwościowy na samorodki.

proscan
1. Wykrywacz najlepiej kupić u bezpośredniego dystrybutora, a w każdym razie od niego zacząłbym rozeznanie serwisowo-cenowe. Mieści się w Pruszkowie.
2. Właściwości ogólne można sobie porównać czytając specyfikacje obu detektorów. Pytanie jest zbyt ogólne.
3. Żaden wykrywacz nie jest wart swojej ceny - wszystkie są horrendalnie drogie.
Nie sądzę by akurat G2 był najwłaściwszy do"numizmatyki". To wykrywacz wysokoczęstotliwościowy na samorodki.

proscan