Akumulatorki Whites Prizm 6T
Akumulatorki Whites Prizm 6T
A co mogło być przyczyną że w takim samym modelu czyli 6T wysadziło mi wszystkie akumulatorki?normalnie się smażyły ,detektorowi nic się nie stało ale wszystkie aku wysadziło 
Re: Akumulatorki Whites Prizm 6T
A akumulatorki w jakim stanie?
Re: Akumulatorki Whites Prizm 6T
Miały około 1,5 roku Cztery energizer i cztery technoline.Zawsze używałem je wymiennie w Eaglu Pierwszy raz były razem czyli 8szt,w prawie nowy 6T.
Zrobiłem sobie przerwę w testowaniu sprzętu po 30minutach i złapałem za obudowę pojemnika ,parzyła
Gdy ją otworzyłem to akumulatorki skwierczały a prawie wszystkie się powylewały.
Zrobiłem sobie przerwę w testowaniu sprzętu po 30minutach i złapałem za obudowę pojemnika ,parzyła
Re: Akumulatorki Whites Prizm 6T
Nie pytałem ani o wiek, ani o typ.
W jakim są stanie wizualno-technicznym?
Głównie chodzi mi o to, czy nie są poniszczone nalepki.

proscan
W jakim są stanie wizualno-technicznym?
Głównie chodzi mi o to, czy nie są poniszczone nalepki.

proscan
Re: Akumulatorki Whites Prizm 6T
No właśnie nalepek to już na kilku nie było pozłaziły.
Re: Akumulatorki Whites Prizm 6T
Pozłaziły przed czy po?

proscan

proscan
Re: Akumulatorki Whites Prizm 6T
ProScan pisze:Pozłaziły przed czy po?
proscan
Przed już były poobdzierane bo w Eaglu był ciasny koszyczek na akumulatorki,a że to prądożerna bestia to często były wkładane i wyciągane.
Re: Akumulatorki Whites Prizm 6T
No to nie ma co się dziwić, że zwarcie powstało, skoro goły metal wylazł?!

proscan

proscan