PMR-III
Re: PMR-III
A to jest wykrywacz?
Bo widzę tylko kupkę niklowanych drutów.
proscan
archiwum: http://www.allegromat.pl/aukcja144691
Bo widzę tylko kupkę niklowanych drutów.
proscan
archiwum: http://www.allegromat.pl/aukcja144691
Re: PMR-III
To nie jest wykrywacz. To jest "instrument" 
Re: PMR-III
Instrumentu też nie widzę
Aczkolwiek w przedszkolu, na zajęciach z muzyki były takie trójkąty z drutu do grania, które nieco mi przypominają to co widzę na tej aukcji.
Myślę że jednak to coś" nawet do grania się nie nadaje.
proscan
Aczkolwiek w przedszkolu, na zajęciach z muzyki były takie trójkąty z drutu do grania, które nieco mi przypominają to co widzę na tej aukcji.
Myślę że jednak to coś" nawet do grania się nie nadaje.
proscan
-
Jacek Kupijaj
- Posty: 10
- Rejestracja: pt cze 29, 2012 3:53 pm
- Lokalizacja: okolice Ostrowa Wielkopolskiego
Re: PMR-III
do Proscan widzę ze nie znasz się na tym ,ostatnio koło Wrocławia widziałem osobiście jak zawodowy poszukiwacz namierza tym PMR srebrne monetki na polu ,jak umiesz lutować to lutuj naprawiaj wykrywacze i instrukcje obsługi sprzedawaj,a jak się na czymś nie znasz to nie oceniaj błędnie ,bo nie jeden przez takie doradztwo nie znajdzie tego czego szuka ach szkoda pisać 

Re: PMR-III
Fakt.
Na oszustwie się nie znam - nie nauczyłem się oszukiwać za młodu, a teraz za późno.
Jestem z tych naiwnych, co to uczciwą robotą się zajmują (lutują, tłumaczą etc).
Innym też życzę.

proscan
Na oszustwie się nie znam - nie nauczyłem się oszukiwać za młodu, a teraz za późno.
Jestem z tych naiwnych, co to uczciwą robotą się zajmują (lutują, tłumaczą etc).
Innym też życzę.

proscan
-
Jacek Kupijaj
- Posty: 10
- Rejestracja: pt cze 29, 2012 3:53 pm
- Lokalizacja: okolice Ostrowa Wielkopolskiego
Re: PMR-III
To znaczy jak ktoś znajduje srebrne monetki tym PMR a ty twierdzisz że nie to kto oszukuje? twoja wypowiedz zaprzecza sama sobie ,widzisz coś na zdjęciu i oceniasz jako niby fachowiec, nieprawidłowa ocena nie znasz się a twierdzisz coś a to jest oszustwo 

Re: PMR-III
A świstak siedzi i zawija w sreberka.
To o nie chodzi?
Kolega widział sreberka znalezione dzięki PMR. A ja nie widziałem.
Ja jestem głupkiem, a Pan jest specjalistą. Proponuję zgłosić się do zespołu macierewicza.
proscan
To o nie chodzi?
Kolega widział sreberka znalezione dzięki PMR. A ja nie widziałem.
Ja jestem głupkiem, a Pan jest specjalistą. Proponuję zgłosić się do zespołu macierewicza.
proscan
Re: PMR-III
Ciekawa sprawa...
Na forum Odkrywcy pojawił się taki wpis:
Czyli 3 minuty po tym jak napisałem o świstaku i jego sreberkach.
Coś mi się zdaje, że kolega różdżkarz postanowił użyć innych argumentów w dyskusji (także zmyślonych).
http://odkrywca.pl/pytanie-do-proscana,55833.html#55833

proscan
PS
I jeszcze tutaj:
http://odkrywca.pl/naprawa-tesoro-vague ... tml#690583
Prosimy zatem o wyjaśnienia czy Pan Jacek Kupijaj ma coś wspólnego z Bikemax771 oraz jakie są jego powiązania ze sprzedającym różdżkę za 8 tys. na allegro, bo jakoś dziwnie wziął sobie do serca moje negatywne opinie.

Na forum Odkrywcy pojawił się taki wpis:
RE: Pytanie do proscana
bikemax771 (218 / 19)
2013-10-27 22:49:25
Proscan oszukuje ludzi naprawił znajomemu two-boxa miał go uzdrowić chodzi o wykrywacz TM-808 miał usunąć problem wzbudzania się wykrywacza chodziło o luz w antenach jak twierdził ,po odebraniu wykrywacza po jego naprawie nie było żadnych zmian ,ale on twierdził swoje uparcie jak tkusk szkoda kasy
Czyli 3 minuty po tym jak napisałem o świstaku i jego sreberkach.
Coś mi się zdaje, że kolega różdżkarz postanowił użyć innych argumentów w dyskusji (także zmyślonych).
http://odkrywca.pl/pytanie-do-proscana,55833.html#55833

proscan
PS
I jeszcze tutaj:
RE: Naprawa Tesoro Vaguero
bikemax771 (218 / 19)
2013-10-27 23:01:06
PROSCAN to zwykły naciągacz i do tego złośliwy myśli że jest mądry bo kabel przylutuje od wykrywacza, a gdyby w USA nie robili wykrywaczy co by robił niech pomyśli? a nie krytykuje Tesoro , jak taki mądry uczony dlaczego sam wykrywacza nie zrobi i nie sprzedaje jako proscan ,do tego trzeba wiedzy i rozumu
http://odkrywca.pl/naprawa-tesoro-vague ... tml#690583
Prosimy zatem o wyjaśnienia czy Pan Jacek Kupijaj ma coś wspólnego z Bikemax771 oraz jakie są jego powiązania ze sprzedającym różdżkę za 8 tys. na allegro, bo jakoś dziwnie wziął sobie do serca moje negatywne opinie.
-
Jacek Kupijaj
- Posty: 10
- Rejestracja: pt cze 29, 2012 3:53 pm
- Lokalizacja: okolice Ostrowa Wielkopolskiego
Re: PMR-III
OSZUST się będzie zawsze tłumaczył panie proscan ,widzisz coś na zdjęciu chodzi o PMR-III i od razu wiesz jak działa może z ciebie jasnowidz lepszy od jackowskiego


Re: PMR-III
Proponuję konsultacje ze specjalistą, panie Bikemax771.
Oczywiście chodzi mi o specjalistę od języka polskiego
A póki co, leczniczy ban.
proscan
PS
Jeśli ktoś będzie tęsknił za panem Bikemax771, to oprócz Odkrywcy jego mądrości, wyrażane literacką polszczyzną i z nienaganną ortografią, zdradzające, że mamy do czynienia z prawdziwym intelektualistą, można będzie także czytać na forum PS. Np. tu:
http://www.poszukiwanieskarbow.com/foru ... 0&t=120147
Oczywiście chodzi mi o specjalistę od języka polskiego
A póki co, leczniczy ban.
proscan
PS
Jeśli ktoś będzie tęsknił za panem Bikemax771, to oprócz Odkrywcy jego mądrości, wyrażane literacką polszczyzną i z nienaganną ortografią, zdradzające, że mamy do czynienia z prawdziwym intelektualistą, można będzie także czytać na forum PS. Np. tu:
http://www.poszukiwanieskarbow.com/foru ... 0&t=120147
Re: PMR-III
Oj, Proscan chyba przelał czarę goryczy sfrustrowanego rożdżkaża, który pewnie umoczył kilka tysiaków w zestaw drucików zwanych "instrumentem" i teraz nie może odzyskać kasy
.
Re: PMR-III
Witam.Taka mała ciekawostka-wczoraj[na forum PS],zaproponowałem temu naganiaczowi,autentyczne miejsce z zakopanym zlotem i chciałem żeby przyjechał z tym sprzętem a ja wskażę mu miejsce zakopania z dokładnością,do 15 metrów.Odpowiedź,jaką dziś dostałem,brzmi:kup ramę lub two-boxsa.Widocznie,takie małe ilości złota[ponad kilogram],go nie interesują i jego "sprzęt",też pomija takie drobiazgi.Natomiast,srebrne,pojedyńcze monety,na polu-wywęszy z daleka.
Re: PMR-III
Tyle że te monetki muszą leżeć pod Wrocławiem
Śmiać się czy płakać

Śmiać się czy płakać

Re: PMR-III
... a operatorem musi być zawodowy poszukiwacz.
