XP Gold maxx power

Pisz jeśli masz na oku jakiś wykrywacz (np. na allegro - podaj link) lub nie wiesz na co się zdecydować. Im precyzyjniej sformułowane pytanie, tym precyzyjniejsza odpowiedź. Przed zadaniem pytania należy samemu odrobić zadanie domowe (zapoznać się z ofertami dealerów, skorzystać z wyszukiwarki, przeglądnąć inne fora itd).
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: XP Gold maxx power

Post autor: ProScan »

Lepiej, ale nie idealnie.

Najlepiej kontynuować istniejące wątki: http://www.proscan.gliwice.pl/forum/vie ... 7271#17271

Idealnie byłoby poczytać artykuł w Odkrywcy z testem obu wykrywaczy.

:wave

proscan
malyvako
Posty: 13
Rejestracja: sob lut 25, 2012 5:06 pm

Dylemat. Xp czy Tesoro?

Post autor: malyvako »

Witam serdecznie, po ponad 2 latach przerwy chcę wrócić do hobby. Mój dylemat jest dość skomplikowany ponieważ chcę kupić wykrywacz który będzie nadawał się do lasu i na pole. Po przeczytaniu ton postów itp nadal trapi mnie pytanie czy Xp deus jest wart ceny, czy może lepiej kupić Tesoro Tejona i dokupić ewentualnie cewkę na jakieś specjalne okazje. Wiem wiem..cena jednego i drugiego wykrywacza to dwie inne półki. Od wykrywacza oczekuje dobre separacji metal/kolor, zasięg i łatwość w transporcie. Pozdrawiam
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: XP Gold maxx power

Post autor: ProScan »

Trochę jest wątku powyżej, do którego dokleiłem Pana zapytanie.

Elektronicznie sądzę że Tejon i Deus są zbliżone, a prawie na pewno Deus ma wszystkie możliwości Tejona. Myślę że z separacją jest podobnie, tyle że Deus ma małą sondę DD w standardzie, więc konkurencja jakby nie ta (o pełniej cyfryzacji i wieloczęstotliwości Deusa nie ma co pisać, bo to chyba oczywiste).

Oba wykrywacze uważam za nietrwałe - ale Tejon raczej solidniej wykonany.

:pa

proscan
ODPOWIEDZ