Nowości w Teknetics

Dealerzy i producenci (i każdy kto zobaczy coś ciekawego) mogą prezentować sprzęt (ale tylko nowości).
Lamina
Sprzedawca
Posty: 89
Rejestracja: pn lip 20, 2009 12:16 pm

Re: Nowości w Teknetics

Post autor: Lamina »

sondy sa kompatybilne.
wzgledem delty.... brakuje trybu allmetal.... czyli tego "prawie statycznego" w przeszukiwaniu krzaków i okopów kiedy nie ma możliwości tak mocno przemiatać cewką.
ale dyskryminacja w EuroTeku chyba lepiej rozwiązana, detekotr szybciej reaguje, jest lżejszy, wydaje sie też stabilniejszy od delty.
pastuszek
Posty: 93
Rejestracja: sob kwie 19, 2008 5:17 pm

Re: Nowości w Teknetics

Post autor: pastuszek »

ostatnie pytanie- będzie w ofercie zestaw z sonda 13'' detecha?
Lamina
Sprzedawca
Posty: 89
Rejestracja: pn lip 20, 2009 12:16 pm

Re: Nowości w Teknetics

Post autor: Lamina »

w tym roku raczej nie, chyba ze późną jesienią,,,, musimy dokładnie sprawdzić czy nie ma negatywnego wpływu na detektor nim będziemy mogli to oficjalnie potwierdzić.
np w Garrett, cewka od ace dowolnego, bardzo ładnie działa z GTP1350, i odwrotnie :), ale cewka 13" Ultimate Detech'a dedykowana do ACE i ładnie z nimi działająca, nie działa w ogóle na GTP1350.
zippol
Posty: 3
Rejestracja: wt cze 11, 2013 10:49 pm

Re: Nowości w Teknetics

Post autor: zippol »

mam pytanie- dla jakich wykrywaczy ten eurotek jest bezposrednim konkurentem gdyby go porownac z jakims garrettem czy fischerem mam na mysli zasiegi itp
Lamina
Sprzedawca
Posty: 89
Rejestracja: pn lip 20, 2009 12:16 pm

Re: Nowości w Teknetics

Post autor: Lamina »

ace150, ace250, EuroACE,
podobne zasiegi, różnica w wadze, regulacji głośności w wersji pro i cyfrowej identyfikacji zamiast segmentowej.
HUBAL
Posty: 51
Rejestracja: czw maja 13, 2010 7:22 am

Re: Nowości w Teknetics

Post autor: HUBAL »

Witam.
Chodzę z Garrett'em AT PRO ,mojej żonie kupiłem wykrywacz Teknetics eurotek.
Nie znam się na tych wszystkich technicznych terminach,mogę tylko napisać swoją opinię na ten temat(amatorsko).
Zasięg porównywalny z ACE 150.
Bardzo dobra stabilność,wręcz niesamowita.
Na Polskiej plaży można bez żadnych problemów szukać na granicy wody,"pierdnie" od czasu do czasu dopiero zanurzony w falach Bałtyku( na pierwszym wypadzie z wykrywką żona znalazła obrączkę na granicy wody tam gdzie AT miał wielkie problemy).
Fajny, lekki,bezproblemowy,prosty w obsłudze.
Jedyną wadą są beznadziejne dźwięki ale można się przyzwyczaić.
Jestem fanem Garrett'ów ale muszę przyznać że Teknetics eurotek zaskoczył mnie pozytywnie.
Mój kolega ma Omegę z cewką DD i już nie może na niego patrzeć,mówi że to totalna porażka.
Jak Nel zrobi cewki do tego wykrywacza dokupię cewkę sharpshooter i będzie "miodzio".

Pozdrawiam
ODPOWIEDZ