Podkręcenie wykrywacza CScope 660

Dział poświęcony przeróbkom w wykrywaczach fabrycznych dokonywanych przez użytkowników i firmy zewnętrzne. Pytania o sposoby, możliwości, sensowność, korzyści, niebezpieczeństwa itp.
Willys
Posty: 2
Rejestracja: śr gru 07, 2005 3:33 pm
Lokalizacja: Pabianice
Kontakt:

Podkręcenie wykrywacza CScope 660

Post autor: Willys »

Czy istnieje mozliwść podkręcenia wykrywacza CSCOPE 660 aby był bardziej czuły na monety, jeśli jest z tym powazny problem jaki wykrywacz jest dobry, oczywiscie w jakiejs normalnej cenie żeby nie zerwała beretu z głowy. Ewentualnie zamienię z dopłatą na cos lepszego. [-o<
ProScan
Właściciel
Posty: 8507
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Podkręcenie wykrywacza CScope 660

Post autor: ProScan »

Egh...

Nie warto ....

Tego typu zabawy raczej nie wróżą pozytywnych efektów, więc z góry mówię, że ja się czegoś takiego się nie podejmuję.

Dobrym sposobem na zwiększenie zasięgu byłoby założenie większej sondy, ale zdaje się CSCOPE do tego modelu i tak przewidział jedynie małą, która wewnętrzne uzwojenia ma o średnicy 15cm (maleństwo!).

Rada - zmienić wykrywacz i już w niego nie inwestować.

W "normalnej" cenie są obecnie Garretty ACE150/250 i na monety na pewno się sprawdzą (zwłaszcza po przesiadce z CS660).

Powodzenia,

proscan
Willys
Posty: 2
Rejestracja: śr gru 07, 2005 3:33 pm
Lokalizacja: Pabianice
Kontakt:

Re: Podkręcenie wykrywacza CScope 660

Post autor: Willys »

Dziękuję za odpowiedź, tak myślałem poprostu szukałem potwierdzenia, ale jeśli był by ktoś chętny na mojego CSCOPA to z miła chęcią mogę się zamienić z dopłatą lub sprzedać.
ProScan
Właściciel
Posty: 8507
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Podkręcenie wykrywacza CScope 660

Post autor: ProScan »

Proszę o wstawienie oferty do działu kramik. Może ktoś się skusi. To nie jest zły wykrywacz na początek. Malutka ceweczka i dyskryminacja statyczna sprawia, że może się sprawdzić na monety na mocno zaśmieconych terenach.

Na tym forum nie ma możliwości wstawiania zdjęć. Póki czegoś nie zorganizuję, to można fotkę wysłać do mnie.

powodzenia,

proscan
ODPOWIEDZ