Pisz jeśli masz problem z zepsutym wykrywaczem, podejrzewasz że jest zepsuty, nie rozumiesz jego dziwnego zachowania itp.
ProScan
Właściciel
Posty: 8502 Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm
Post
autor: ProScan » śr sty 22, 2014 2:12 pm
Kabel od słuchawek wymieniony.
Wykrywacz nadal niesprawny.
proscan
krzychu330
Posty: 16 Rejestracja: ndz gru 08, 2013 8:23 am
Post
autor: krzychu330 » śr sty 22, 2014 4:24 pm
No to bez otwarcia elektroniki się nie obejdzie ???
ProScan
Właściciel
Posty: 8502 Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm
Post
autor: ProScan » śr sty 22, 2014 4:33 pm
Tak - uszkodzona jest elektronika.
krzychu330
Posty: 16 Rejestracja: ndz gru 08, 2013 8:23 am
Post
autor: krzychu330 » śr sty 22, 2014 4:38 pm
Proszę zrobić co Pan uważa za słuszne
ProScan
Właściciel
Posty: 8502 Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm
Post
autor: ProScan » czw sty 23, 2014 10:36 am
Wykrywacz uruchomiony. Muszę jeszcze zamówić odpowiednią część, żeby ładnie poskładać do kupy. Wykrywacz będzie gotowy w przyszłym tygodniu.
proscan
krzychu330
Posty: 16 Rejestracja: ndz gru 08, 2013 8:23 am
Post
autor: krzychu330 » ndz lut 02, 2014 12:39 pm
Udało się poskładać wykrywacz ?
ProScan
Właściciel
Posty: 8502 Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm
Post
autor: ProScan » ndz lut 02, 2014 1:15 pm
Na email z piątku o 19:30 i zapytanie w niedzielę odpowiem w dniu roboczym.
ProScan
Właściciel
Posty: 8502 Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm
Post
autor: ProScan » pn lut 03, 2014 10:36 pm
Wykrywacz odesłany UPS-em. Będzie jutro.
proscan
krzychu330
Posty: 16 Rejestracja: ndz gru 08, 2013 8:23 am
Post
autor: krzychu330 » wt lut 04, 2014 4:50 pm
Wykrywacz odebrałem wszystko działa Bardzo dziękuję za profesjonalną naprawę .
Proszę mi powiedzieć czy do awari mogło dojść poprzez minusową temperaturę bo po wyjściu z wody zostawiłem go na dworze mokrego a było -5 stopni ???
ProScan
Właściciel
Posty: 8502 Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm
Post
autor: ProScan » wt lut 04, 2014 4:59 pm
Nie - awarii elektroniki nie miała nic wspólnego bezpośrednio z temperaturą.
proscan
ProScan
Właściciel
Posty: 8502 Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm
Post
autor: ProScan » wt lut 04, 2014 7:19 pm
Właśnie dostałem informację, że założyłem panel do góry nogami.
Mea culpa.
Biorę na siebie. Następnym razem postaram się być bardziej odporny na presję czasową.
proscan
krzychu330
Posty: 16 Rejestracja: ndz gru 08, 2013 8:23 am
Post
autor: krzychu330 » pn lut 17, 2014 8:22 pm
Bardzo dziękuje za profesjonalne podejście
ProScan pierwsza liga
krzychu330
Posty: 16 Rejestracja: ndz gru 08, 2013 8:23 am
Post
autor: krzychu330 » sob maja 17, 2014 6:34 am
Mam pytanko moja sonda jest starego typu biała i już zdecydowanie się szybko wyciera od przemiatania pod wodą czy można jeszcze gdzieś kupić osłonę lub z czego by ewentualnie by ją wykonać ?
ProScan
Właściciel
Posty: 8502 Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm
Post
autor: ProScan » sob maja 17, 2014 10:49 pm
Mam jakieś osłony do starych Fisherów, ale koncetryków "pełnych" i nie wiem czy średnica będzie pasować. Materiał ABS.
proscan