fisher 1280 podwodny

Pisz jeśli masz problem z zepsutym wykrywaczem, podejrzewasz że jest zepsuty, nie rozumiesz jego dziwnego zachowania itp.
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: fisher 1280 podwodny

Post autor: ProScan »

Kabel od słuchawek wymieniony.

Wykrywacz nadal niesprawny.

:pa

proscan
krzychu330
Posty: 16
Rejestracja: ndz gru 08, 2013 8:23 am

Re: fisher 1280 podwodny

Post autor: krzychu330 »

No to bez otwarcia elektroniki się nie obejdzie ??? :shock:
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: fisher 1280 podwodny

Post autor: ProScan »

Tak - uszkodzona jest elektronika.
krzychu330
Posty: 16
Rejestracja: ndz gru 08, 2013 8:23 am

Re: fisher 1280 podwodny

Post autor: krzychu330 »

Proszę zrobić co Pan uważa za słuszne [-o<
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: fisher 1280 podwodny

Post autor: ProScan »

Wykrywacz uruchomiony. Muszę jeszcze zamówić odpowiednią część, żeby ładnie poskładać do kupy. Wykrywacz będzie gotowy w przyszłym tygodniu.

:pa

proscan
krzychu330
Posty: 16
Rejestracja: ndz gru 08, 2013 8:23 am

Re: fisher 1280 podwodny

Post autor: krzychu330 »

Ok. :D
krzychu330
Posty: 16
Rejestracja: ndz gru 08, 2013 8:23 am

Re: fisher 1280 podwodny

Post autor: krzychu330 »

Udało się poskładać wykrywacz ? :)
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: fisher 1280 podwodny

Post autor: ProScan »

Na email z piątku o 19:30 i zapytanie w niedzielę odpowiem w dniu roboczym.
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: fisher 1280 podwodny

Post autor: ProScan »

Wykrywacz odesłany UPS-em. Będzie jutro.

:pa

proscan
krzychu330
Posty: 16
Rejestracja: ndz gru 08, 2013 8:23 am

Re: fisher 1280 podwodny

Post autor: krzychu330 »

Wykrywacz odebrałem wszystko działa Bardzo dziękuję za profesjonalną naprawę . :lol: Proszę mi powiedzieć czy do awari mogło dojść poprzez minusową temperaturę bo po wyjściu z wody zostawiłem go na dworze mokrego a było -5 stopni ???
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: fisher 1280 podwodny

Post autor: ProScan »

Nie - awarii elektroniki nie miała nic wspólnego bezpośrednio z temperaturą.

:pa

proscan
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: fisher 1280 podwodny

Post autor: ProScan »

Właśnie dostałem informację, że założyłem panel do góry nogami.

#-o

Mea culpa.

Biorę na siebie. Następnym razem postaram się być bardziej odporny na presję czasową.

:pa

proscan
krzychu330
Posty: 16
Rejestracja: ndz gru 08, 2013 8:23 am

Re: fisher 1280 podwodny

Post autor: krzychu330 »

Bardzo dziękuje za profesjonalne podejście :D ProScan pierwsza liga =D>
krzychu330
Posty: 16
Rejestracja: ndz gru 08, 2013 8:23 am

Re: fisher 1280 podwodny

Post autor: krzychu330 »

Mam pytanko moja sonda jest starego typu biała i już zdecydowanie się szybko wyciera od przemiatania pod wodą czy można jeszcze gdzieś kupić osłonę lub z czego by ewentualnie by ją wykonać ? [-o<
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: fisher 1280 podwodny

Post autor: ProScan »

Mam jakieś osłony do starych Fisherów, ale koncetryków "pełnych" i nie wiem czy średnica będzie pasować. Materiał ABS.

:pa

proscan
ODPOWIEDZ