Deus xp ustawienia

Pisz jeśli masz kłopot w opanowaniu wykrywacza, nie rozumiesz jego zachowania, poszukujesz instrukcji obsługi
ODPOWIEDZ
INKASO
Posty: 11
Rejestracja: sob lut 15, 2014 10:18 pm

Deus xp ustawienia

Post autor: INKASO »

Witam prosze o spostrzeżenia co do ustawień Deusa typowo na moniaki . Pozdrawiam Kolegów
INKASO
Posty: 11
Rejestracja: sob lut 15, 2014 10:18 pm

Re: Deus xp ustawienia

Post autor: INKASO »

Panowie nikt nie ma tu Deusa xp ?
Witcher
Posty: 94
Rejestracja: czw gru 15, 2005 4:23 pm

Re: Deus xp ustawienia

Post autor: Witcher »

Panwie pewnie mają, tylko nikt nie chce się dzielić informacjami zapewne.
Od siebie mogę dodać że powinieneś zgłębiać tajniki "multitone" niezależnie od wersji jaką posiadasz ;).
KrisssK
Posty: 519
Rejestracja: czw sie 23, 2007 6:18 am

Re: Deus xp ustawienia

Post autor: KrisssK »

Nikt nie chce się dzielić informacjami bo kto się miał podzielić to już się podzielił.
Takich tematów o ustawieniach Deusa jest całe mnóstwo. Na różnych forach są dziesiątki takich tematów.
INKASO
Posty: 11
Rejestracja: sob lut 15, 2014 10:18 pm

Re: Deus xp ustawienia

Post autor: INKASO »

Z innych for znam tematy ale Zawsze warto pogadać
INKASO
Posty: 11
Rejestracja: sob lut 15, 2014 10:18 pm

Re: Deus xp ustawienia

Post autor: INKASO »

A co masz kolego na myśli z tym multitonem ?
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Deus xp ustawienia

Post autor: ProScan »

Tego typu pytanie jest zbyt ogólne, jak na specyfikę tego forum. Odsyłam zatem w inne miejsce: http://www.poszukiwanieskarbow.com/foru ... 10&t=96551

:pa

proscan
INKASO
Posty: 11
Rejestracja: sob lut 15, 2014 10:18 pm

Re: Deus xp ustawienia

Post autor: INKASO »

Witam z tamtąd przbyłem tu by poszerzyć swoją wiedzę :)
Witcher
Posty: 94
Rejestracja: czw gru 15, 2005 4:23 pm

Re: Deus xp ustawienia

Post autor: Witcher »

Tak więc porzuć klawiaturę i w teren, więcej praktyki nabywać :P
INKASO
Posty: 11
Rejestracja: sob lut 15, 2014 10:18 pm

Re: Deus xp ustawienia

Post autor: INKASO »

Witam :) w teren biegam tylko mam nadal problemy z ustawieniami poniewaz często jest tak ze żelazo daje dźwięk jak kolor :(
kupersztern
Posty: 1
Rejestracja: sob kwie 25, 2009 10:36 pm

Re: Deus xp ustawienia

Post autor: kupersztern »

Wypowiedzi starych wyjadaczy są niezwykle ciekawe i pouczające :shock: =D>
INKASO
Posty: 11
Rejestracja: sob lut 15, 2014 10:18 pm

Re: Deus xp ustawienia

Post autor: INKASO »

Faktycznie nic dodać nic ująć myślałem ze ktos chce sie podzielić swoimi doświadczeniami ale jak widać nie :cry:
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Deus xp ustawienia

Post autor: ProScan »

Lekki off-top.

Jest już dostępna polska instrukcja mojego tłumaczenia do wersji angielskojęzycznej Deusa. Wykonane na zlecenia nowego polskiego dystrybutora - firmę Talcomp.

Aktualny cennik jak zawsze tutaj: viewtopic.php?f=2&t=177

:pa

proscan
Witcher
Posty: 94
Rejestracja: czw gru 15, 2005 4:23 pm

Re: Deus xp ustawienia

Post autor: Witcher »

To kolejny off top ;)


Czy miałeś już Deusa "Na widelcu" i zaobserwowałeś możliwość poprawienia Francuzów?.
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Deus xp ustawienia

Post autor: ProScan »

Miałem, ale zbyt krótko by się wymądrzać. Jak kasy wystarczy, to sobie kupię, bo mam już Explorera, Spectrę, F75. Będę miał komplet:)
ODPOWIEDZ