Zasięgi 6000 Di Pro SL

Tutaj można zadać pytania o możliwości czy cechy konkretnego sprzętu, ewentualnie podawać uzyskiwane zasięgi. Można także rozważać jakiego rodzaju sprzęt będzie najwłaściwszy do danego celu.
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Zasięgi 6000Di Pro Sl

Post autor: ProScan »

Tutaj stosowna diagnoza pana laryngologa, cytuję: "upośledzenie słuchu".

http://www.odkrywca-online.pl/pokaz_watek.php?id=55833

:lol:

proscan
pablo11
Posty: 46
Rejestracja: śr kwie 25, 2007 4:46 pm
Lokalizacja: galicja

Re: Zasięgi 6000Di Pro Sl

Post autor: pablo11 »

dzieki proscanie
a co sie tyczy raneda to napisalem ostatnio jakis niewygodny dla niego post na forum odkrywcy i ............ nagle zniknal caly watek,najpierw myslalem,ze osleplem bo nie moglem znalaźc,ale jednak okazalo sie ze jakos go w całosci wcielo.........ale gdzie?????? nie mam pojecia..... internet to wielki smietnik #-o #-o #-o #-o #-o
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Zasięgi 6000Di Pro Sl

Post autor: ProScan »

To całkiem możliwe.

Odnoszę wrażenie że moderatorzy* na Odkrywcy specjalnie traktują tego Pana. Już wiele wątków gdzie można było się dowiedzieć z kim się ma do czynienia zostało wykastrowanych w imię głupio pojętego porządku.

Mówiąc że internet jest śmietnikiem miałem oczywiście na myśli, że można każdą brednię napisać i nikt tego nie zdementuje.

Bardzo spodobała mi się reakcja p. Rutyny, który starał się zdementować oczywisty nonsens (wcale tego nie musiał robić - mógł np. napisać, że jego produkt łapie z XYZ cm).

Nie zrobił tego wieloletni dealer Whitesa, który na pewno wiedział, że wyniki były znacznie zaniżone.

Zamiast tego wykłócał się o kolejne cm dla Tesoro. :smt021

:pa

A propos, tam nie ma normalnej moderacji - tzw. moderator włącza się za późno i bez sensu - najczęściej kasując to co nie trzeba i wygłaszając swoje zdanie podsumowujące – najczęściej banalne.
pablo11
Posty: 46
Rejestracja: śr kwie 25, 2007 4:46 pm
Lokalizacja: galicja

Re: Zasięgi 6000Di Pro Sl

Post autor: pablo11 »

ten caly raned czy denar czy jak go tam zwal... to zwal...... walczy nie uczciwie i w glupi sposob, dlatego nie bede sie juz udzielal na forum odkrywcy,a szkoda,bo stronka fajna tylko nie dla tych co potrzeba..........
nadete bubki !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D :D :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :smt021 :smt021 :smt021 :smt021
Alvedro
Posty: 18
Rejestracja: pn cze 18, 2012 7:25 pm

Osiągi whites 6000 di pro sl

Post autor: Alvedro »

Witam, może znajdę tutaj kogoś kto zechciał, by się wymienić spostrzeżeniami na temat wykrywacza whites 6000 di pro sl, interesują mnie Wasze nastawki i jakie uzyskujecie na nich osiągi.


Pozdrawiam
Alvedro
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Osiągi whites 6000 di pro sl

Post autor: ProScan »

Pełny raport był w Odkrywcy.

Można też zerknąć na testy Darka.

:pa

proscan
Alvedro
Posty: 18
Rejestracja: pn cze 18, 2012 7:25 pm

Re: Osiągi whites 6000 di pro sl

Post autor: Alvedro »

Mógłbyś powiedzieć coś więcej o testach Darka?
jaroxxl
Posty: 1
Rejestracja: wt lut 25, 2014 5:29 pm

zasięg White's 6000 di pro sl

Post autor: jaroxxl »

Witam!Może ktoś doradzi jaką cewkę można zainstalowac w wykrywaczu White's 6000 di pro sl,by zwiększyc zasięg,może DD?
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Osiągi whites 6000 di pro sl

Post autor: ProScan »

W temacie cewek do 6000:

http://www.proscan.gliwice.pl/forum/vie ... 419&p=1762

Pasują także te od XLT:

http://www.proscan.gliwice.pl/forum/vie ... ?f=3&t=367

I to chyba jedyna DD do tego modelu :-k

:pa

proscan
ODPOWIEDZ