minelab quattro
minelab quattro
Witam. Podczas użytkowania sprzętu w deszcz doszło do zamoknięcia elektroniki w wyniku czego sprzęt źle identyfikuje metal. Dźwięk podaje i kwadrat właściwy tak jak wcześniej tylko id numerowe podaje w ogóle coś innego przykład: na miedz pokazuje tak jak na folię.Reset nie pomaga. Moje pytanie dotyczy ile może kosztować ewentualna naprawa wraz ze strojeniem i przeglądem(mniej więcej) żeby nie przekroczyć wartości wykrywki. Pozdrawiam Arkadiusz
Re: minelab quattro
Nie mam pojęcia ile może kosztować naprawa.
Rada: sprawdzić na innej sondzie.

proscan
Rada: sprawdzić na innej sondzie.

proscan
-
Zapytanie_email
- Posty: 482
- Rejestracja: pn paź 03, 2005 4:08 pm
Re: minelab quattro
Witam serdecznie . Posiadam wykrywacz minelab quattro , który pobiera zbyt dużo energii .
Przy pracy ok 200mA/min , a również kradnie ją gdy jest wyłączony . Mianowicie chciałem zapytać czy naprawiacie ten model i czy mógłbym wysłać go do naprawy ? Pozdrawiam
Przy pracy ok 200mA/min , a również kradnie ją gdy jest wyłączony . Mianowicie chciałem zapytać czy naprawiacie ten model i czy mógłbym wysłać go do naprawy ? Pozdrawiam
Re: minelab quattro
Witam,
200mA/min - co to za jednostka?
200mA przy pracy na głośniku nie jest niczym nadzwyczajnym.
A ile pobiera gdy jest wyłączony?

proscan
200mA/min - co to za jednostka?
200mA przy pracy na głośniku nie jest niczym nadzwyczajnym.
A ile pobiera gdy jest wyłączony?
proscan