Pobór prądu a akumulatorki...-coinstrike
Pobór prądu a akumulatorki...-coinstrike
Witam, jakie akumulatorki wytrzymają najdłużej w tym sprzęcie, zwykłe 8,4V czy te z wyższym napięciem 9,6V ? Nie wiem jaki jest pobór prądu w coinstriku i czy nie zaszkodzi mu wyższe napięcie (9,6V). Jak jest prądożerny to czy nie lepiej "złożyć" mu zasilanie z aku AA??
pozdrawiam.
pozdrawiam.
Re: Pobór prądu a akumulatorki...-coinstrike
jakie akumulatorki wytrzymają najdłużej w tym sprzęcie, zwykłe 8,4V czy te z wyższym napięciem 9,6V
To zależy od pojemności. Zakładając że jest taka sama, to te drugie.
Nie wiem jaki jest pobór prądu w coinstriku
Nie znam tego parametru.
Jak jest prądożerny to czy nie lepiej "złożyć" mu zasilanie z aku AA
Należy się samemu przekonać, jak to wygląda. Na AA nie ma miejsca - musiałoby być kombinowane na zewnątrz.
Zwracam uwagę, że Coinstrike może pracować z 1 baterią 9V.
proscan
Re: Pobór prądu a akumulatorki...-coinstrike
no właśnie, 4szt. AAA mieszczą się w jednej kieszeni a do drugiej następne 4 i już jest 9,6V i pojemność ok1500mAh. Tylko kwestia podłączenia...kłopotliwe bo trzeba lutować w szereg a takiej ładowarki nie mam.....?????....chyba że... ładowarka do 6F22, ale one mają mały prąd ładowania i zestaw stałby ze dwa dni...
Re: Pobór prądu a akumulatorki...-coinstrike
No tak, A^3 może się zmieszczą.
Kombinacja alpejska, ale technicznie jest to wykonalne, nawet z ładowarką.
proscan
Kombinacja alpejska, ale technicznie jest to wykonalne, nawet z ładowarką.
proscan
Re: Pobór prądu a akumulatorki...-coinstrike
dzięki za info, napisałem post bo dziś włożyłem nówki baterie GP 6F22 i po 10 minutach alarm że baterie rozładowane. Nie były to alkaliki ale chyba dłużej powinny pochodzić... co prawda doczytałem na nich jeszcze rok przydatności, ale kto wie ile lat leżały w magazynie a potem na półce zanim jakiś frajer ich kupił... Możliwe że nowe po długim czasie same się rozładowały???
Re: Pobór prądu a akumulatorki...-coinstrike
No to na pewno coś nie tak z bateriami.
Re: Pobór prądu a akumulatorki...-coinstrike
A jednak to nie baterie
, po otwarciu skrzynki okazało się że złączka od jednej baterii była odwrotnie wsunięta. Dobrze że tam diody są założone bo tragedia by była
.
A nawiasem mówiąc już wiem dlaczego zakup tego sprzętu był taką okazją, sprzedający słowem nie wspomniał że baterie mu w oczach leciały
... ale może i lepiej, bo wtedy bym go nie kupił
,a tak jest!

.
A nawiasem mówiąc już wiem dlaczego zakup tego sprzętu był taką okazją, sprzedający słowem nie wspomniał że baterie mu w oczach leciały
Re: Pobór prądu a akumulatorki...-coinstrike
No to jedna leciała dwa razy szybciej, a druga nie powinna się w ogóle zużywać.
Nikt nie pytał mnie ostatnio o problem z Coinstrikiem. A kto pyta, nie traci.
proscan
Nikt nie pytał mnie ostatnio o problem z Coinstrikiem. A kto pyta, nie traci.
proscan
Re: Pobór prądu a akumulatorki...-coinstrike
Olśnienie przyszło w nocy, po zmierzeniu napięć baterii jedna miała 9,92 a druga 9,12 i mnie tknęło po przeczytaniu twojej odpowiedzi że ma dwie baterie równolegle przez diody
.
Pudło nie wyglądało na otwierane, możliwe że producent tak wypuścił? W końcu człowiek składa wszystko do kupy
.
Ilość scalaków powaliła mnie na kolana
.
A pobór prądu to 41mA przy braku sygnału i do 45mA przy sygnalizowaniu przedmiotu -volume 1, głośnik.
Reszta w testach wyjdzie
..
pozdro.
Pudło nie wyglądało na otwierane, możliwe że producent tak wypuścił? W końcu człowiek składa wszystko do kupy
.
Ilość scalaków powaliła mnie na kolana
A pobór prądu to 41mA przy braku sygnału i do 45mA przy sygnalizowaniu przedmiotu -volume 1, głośnik.
Reszta w testach wyjdzie
..
pozdro.
