Osobny dział poświęcony konkretnym podzespołom, które wymagają wymiany.
ProScan
Właściciel
Posty: 8502 Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm
Post
autor: ProScan » pt kwie 04, 2008 9:21 am
Ten po lewej grubszy, po prawej chudszy.
Docisk dolny z XS-a:
proscan
j570
Posty: 3 Rejestracja: ndz lut 25, 2007 8:07 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz
Post
autor: j570 » ndz sie 24, 2014 7:50 am
Witam. Czy ktoś może mi podać dokładne wymiary blaszek z docisków SE?
ProScan
Właściciel
Posty: 8502 Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm
Post
autor: ProScan » ndz sie 24, 2014 6:06 pm
Wyjdzie na to, że ja mam podać. A jaki problem żeby samemu zmierzyć?
proscan
j570
Posty: 3 Rejestracja: ndz lut 25, 2007 8:07 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz
Post
autor: j570 » wt sie 26, 2014 7:08 am
Jakbym miał co zmierzyć to bym zmierzył. Zgubiłem, tę od dolnej sztycy. W rewanżu mogę wysłać kilka bo dotnę na laserze. Dlatego potrzebuję dokładne wymiary i ewentualne zapotrzebowanie.
ProScan
Właściciel
Posty: 8502 Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm
Post
autor: ProScan » wt sie 26, 2014 8:14 am
Dobra, zmierzę. Ale wymiar jest dokładnie taki, jaki otwór pozostał po zgubionej blaszce.
OK. Mam:
18x10x1
proscan
j570
Posty: 3 Rejestracja: ndz lut 25, 2007 8:07 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz
Post
autor: j570 » śr sie 27, 2014 6:34 am
Dzięki bardzo. Poszło na laser. Na piłowanie ręczne nie mam czasu.Zrobię kontrolnie kilka grubości zobaczymy która podpasuje.
ProScan
Właściciel
Posty: 8502 Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm
Post
autor: ProScan » śr sie 27, 2014 7:29 am
1 mm, tak jak napisałem. Mi zajmowało kilak minut docięcie nożycami i wyoblenie pilnikiem.
proscan