Sonda XLT - krzyżak z chudym kablem

Tutaj można zadać pytania o możliwości czy cechy konkretnego sprzętu, ewentualnie podawać uzyskiwane zasięgi. Można także rozważać jakiego rodzaju sprzęt będzie najwłaściwszy do danego celu.
ODPOWIEDZ
eljot1974
Posty: 6
Rejestracja: sob lip 13, 2013 11:22 am

Sonda XLT - krzyżak z chudym kablem

Post autor: eljot1974 »

Witam.
Mam pytanie dotyczące sond BM 950.Kupiłem trzy miesiące temu nową sondę u polskiego dystrybutora - krzyżak. Ku mojemu zdziwieniu sonda z chudym przewodem-czy tak powinno być, czy powinien być już gruby?. Obawiam się , że dostałem jakiś leżak magazynowy.
Z góry dziękuję za info.
Pozdrawiam
Jacek
ProScan
Właściciel
Posty: 8507
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Sonda XLT

Post autor: ProScan »

Nie sądzę żeby trzymali leżaka - ta firma nie jest znana z robienia zapasów.

:pa

proscan
ODPOWIEDZ