Witam.
Mam pytanie dotyczące sond BM 950.Kupiłem trzy miesiące temu nową sondę u polskiego dystrybutora - krzyżak. Ku mojemu zdziwieniu sonda z chudym przewodem-czy tak powinno być, czy powinien być już gruby?. Obawiam się , że dostałem jakiś leżak magazynowy.
Z góry dziękuję za info.
Pozdrawiam
Jacek
Sonda XLT - krzyżak z chudym kablem
Re: Sonda XLT
Nie sądzę żeby trzymali leżaka - ta firma nie jest znana z robienia zapasów.

proscan
proscan