Wykrywka pod militarkę
Wykrywka pod militarkę
Witam, z racji tego , że jest to mój pierwszy post , witam serdecznie wszystkich.
Czytałem dużo i tu , i na odkrywca.pl i na innych forach i mam mętlik jak wielu z was.
Potrzebuje wykrywki na militarkę z dyskryminacją by nie kopać śmieci. Interesują mnie hełmy, bagnety itp . Klamrą czy monetą też nie pogardzę.
Czytałem o
-smętku -
-White's 5900 ( ciężko dostępny )
-Proximie
-armand prospector
I nie mam pojęcia który wybrać. Może jakiś bardziej uniwersalny z różnymi cewkami ? Np x-terra 705 + cewka 3khz?
Budżet : do 3 tyś zł.
Proszę o pomoc.
Pozdrawiam
Czytałem dużo i tu , i na odkrywca.pl i na innych forach i mam mętlik jak wielu z was.
Potrzebuje wykrywki na militarkę z dyskryminacją by nie kopać śmieci. Interesują mnie hełmy, bagnety itp . Klamrą czy monetą też nie pogardzę.
Czytałem o
-smętku -
-White's 5900 ( ciężko dostępny )
-Proximie
-armand prospector
I nie mam pojęcia który wybrać. Może jakiś bardziej uniwersalny z różnymi cewkami ? Np x-terra 705 + cewka 3khz?
Budżet : do 3 tyś zł.
Proszę o pomoc.
Pozdrawiam
Re: Wykrywka pod militarkę
Z wymienionych jedynie 5900 mogę polecić z czystym sumieniem.
Nie łatwo kupić - to prawda. Mogę ewentualnie zaproponować 6000 Di PRO SL (to samo, tyle, ze ma automat do strojenia do gruntu).

proscan
Nie łatwo kupić - to prawda. Mogę ewentualnie zaproponować 6000 Di PRO SL (to samo, tyle, ze ma automat do strojenia do gruntu).
proscan
Re: Wykrywka pod militarkę
Dzięki za szybką odpowiedź. Powiedz mi kolego proszę , gdzie mogę go znaleść , szukam już jakiś czas i głucho w internecie . Chciałby nówkę.
Co powiesz o x-terra z większą cewką ?
Co powiesz o x-terra z większą cewką ?
Re: Wykrywka pod militarkę
5900 nie są produkowane. Chyba ze jakiś ze starych zapasów od dealera z ameryki.
Xterra na militarke to chyba tylko w trybie prospecting, ale tam dyskryminacja działa dopiero jak przedmiot jest blisko sondy.
Na większość pytań jest już odpowiedź na forum.

proscan
Xterra na militarke to chyba tylko w trybie prospecting, ale tam dyskryminacja działa dopiero jak przedmiot jest blisko sondy.
Na większość pytań jest już odpowiedź na forum.
proscan
Re: Wykrywka pod militarkę
To znów jestem w d*pie. 5900 odpada bo ciężko dostać, co zamiast jej byś polecił ?
Re: Wykrywka pod militarkę
Czy kolega czyta to co napisałem?
Chyba że chodzi o nowy wykrywacz, to należało to zaznaczyć na wstępie.
Z nowych mogę polecić MXT.

proscan
Chyba że chodzi o nowy wykrywacz, to należało to zaznaczyć na wstępie.
Z nowych mogę polecić MXT.
proscan
Re: Wykrywka pod militarkę
Czytam , czytam , są na ebay'u ale nie chciałbym ryzykować. Mówisz o MXT , podaj mi jeszcze dokładny typ, czy numer i będę w niebie ; )
Re: Wykrywka pod militarkę
Są dwa. Nazywają się MXT Tracker i MXT PRO.
Re: Wykrywka pod militarkę
MXT Tracker widzę , że jest tańszy. Będzie git pod militarkę ?
Sorry za takie pytania ale mi to trzeba pokazac jak krowie na rowie .
Sorry za takie pytania ale mi to trzeba pokazac jak krowie na rowie .
Re: Wykrywka pod militarkę
Czyli jednak nie czyta Pan tego co piszę. Albo nie rozumie. Na jedno wychodzi.Będzie git pod militarkę ?