Wykrywka pod militarkę

Pisz jeśli masz na oku jakiś wykrywacz (np. na allegro - podaj link) lub nie wiesz na co się zdecydować. Im precyzyjniej sformułowane pytanie, tym precyzyjniejsza odpowiedź. Przed zadaniem pytania należy samemu odrobić zadanie domowe (zapoznać się z ofertami dealerów, skorzystać z wyszukiwarki, przeglądnąć inne fora itd).
ODPOWIEDZ
jajcarz57
Posty: 5
Rejestracja: pn paź 13, 2014 1:42 pm

Wykrywka pod militarkę

Post autor: jajcarz57 »

Witam, z racji tego , że jest to mój pierwszy post , witam serdecznie wszystkich.
Czytałem dużo i tu , i na odkrywca.pl i na innych forach i mam mętlik jak wielu z was.
Potrzebuje wykrywki na militarkę z dyskryminacją by nie kopać śmieci. Interesują mnie hełmy, bagnety itp . Klamrą czy monetą też nie pogardzę.
Czytałem o
-smętku -
-White's 5900 ( ciężko dostępny )
-Proximie
-armand prospector

I nie mam pojęcia który wybrać. Może jakiś bardziej uniwersalny z różnymi cewkami ? Np x-terra 705 + cewka 3khz?
Budżet : do 3 tyś zł.

Proszę o pomoc.

Pozdrawiam
ProScan
Właściciel
Posty: 8507
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Wykrywka pod militarkę

Post autor: ProScan »

Z wymienionych jedynie 5900 mogę polecić z czystym sumieniem.

Nie łatwo kupić - to prawda. Mogę ewentualnie zaproponować 6000 Di PRO SL (to samo, tyle, ze ma automat do strojenia do gruntu).

:pa

proscan
jajcarz57
Posty: 5
Rejestracja: pn paź 13, 2014 1:42 pm

Re: Wykrywka pod militarkę

Post autor: jajcarz57 »

Dzięki za szybką odpowiedź. Powiedz mi kolego proszę , gdzie mogę go znaleść , szukam już jakiś czas i głucho w internecie . Chciałby nówkę.
Co powiesz o x-terra z większą cewką ?
ProScan
Właściciel
Posty: 8507
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Wykrywka pod militarkę

Post autor: ProScan »

5900 nie są produkowane. Chyba ze jakiś ze starych zapasów od dealera z ameryki.

Xterra na militarke to chyba tylko w trybie prospecting, ale tam dyskryminacja działa dopiero jak przedmiot jest blisko sondy.

Na większość pytań jest już odpowiedź na forum.

:pa

proscan
jajcarz57
Posty: 5
Rejestracja: pn paź 13, 2014 1:42 pm

Re: Wykrywka pod militarkę

Post autor: jajcarz57 »

To znów jestem w d*pie. 5900 odpada bo ciężko dostać, co zamiast jej byś polecił ?
ProScan
Właściciel
Posty: 8507
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Wykrywka pod militarkę

Post autor: ProScan »

Czy kolega czyta to co napisałem?

Chyba że chodzi o nowy wykrywacz, to należało to zaznaczyć na wstępie.

Z nowych mogę polecić MXT.

:pa

proscan
jajcarz57
Posty: 5
Rejestracja: pn paź 13, 2014 1:42 pm

Re: Wykrywka pod militarkę

Post autor: jajcarz57 »

Czytam , czytam , są na ebay'u ale nie chciałbym ryzykować. Mówisz o MXT , podaj mi jeszcze dokładny typ, czy numer i będę w niebie ; )
ProScan
Właściciel
Posty: 8507
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Wykrywka pod militarkę

Post autor: ProScan »

Są dwa. Nazywają się MXT Tracker i MXT PRO.
jajcarz57
Posty: 5
Rejestracja: pn paź 13, 2014 1:42 pm

Re: Wykrywka pod militarkę

Post autor: jajcarz57 »

MXT Tracker widzę , że jest tańszy. Będzie git pod militarkę ?

Sorry za takie pytania ale mi to trzeba pokazac jak krowie na rowie .
ProScan
Właściciel
Posty: 8507
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Wykrywka pod militarkę

Post autor: ProScan »

Będzie git pod militarkę ?
Czyli jednak nie czyta Pan tego co piszę. Albo nie rozumie. Na jedno wychodzi.
ODPOWIEDZ