Rosyjski sprzęt

Dealerzy i producenci (i każdy kto zobaczy coś ciekawego) mogą prezentować sprzęt (ale tylko nowości).
Kumulus
Posty: 143
Rejestracja: sob lut 09, 2008 9:02 pm

Re: Rosyjski sprzęt

Post autor: Kumulus »

Odgrzeję kotleta 8)

Nie wiem czy zauważyliście zmianę face liftingu rosyjskiego producenta wykrywaczy AKA ?
Jak dla mnie "I śmieszno, i straszno"
To stare rosyjskie (!) powiedzonko pasuje jak ulał do tego co zrobili ! Zresztą zobaczcie sami .... :-k

http://www.aka-detectors.com

:pa
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Rosyjski sprzęt

Post autor: ProScan »

Tia.... symbolika sowiecka. Dobre dla wypranych mózgów, którzy do dzisiaj wierzą, że świat im zawdzięcza zwycięstwo nad faszyzmem. Tylko po co to kacapstwo tego ześwirowanego kurdupla Hitlera wypromowało i upasło?

Myślę że aktem patriotycznym będzie nasr..nie na te ich wyroby, skoro taką bandycką ideologią się podpierają.

:smt019

proscan
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Rosyjski sprzęt

Post autor: ProScan »

Kto chętny finansować bez przymusu ruski budżet?

http://allegro.pl/aka-signum-mft-7272-i5091920977.html
Kumulus
Posty: 143
Rejestracja: sob lut 09, 2008 9:02 pm

Re: Rosyjski sprzęt

Post autor: Kumulus »

Cześć ,
Dla tych którzy są biegli w temacie zamieszczam link do nowego "ruskiego" patentu w detekcji metali .

https://patents.google.com/patent/RU266 ... u2663250c1

Jako że nie mam pojęcia o elektronice pytam czy jest coś w tym nowego w detekcji metali czy projekt jest delikatnie mówiąc inspirowany :smt021

:pa
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Rosyjski sprzęt

Post autor: ProScan »

Ani nowatorski, ani inspirowany. Ot po prostu mutacja znanej od dekad idei, wg której działa większość współczesnych wykrywaczy.

:pa

proscan
ODPOWIEDZ