Przesiadka z Fisher 1266x na... Fisher F4 ?

Pisz jeśli masz na oku jakiś wykrywacz (np. na allegro - podaj link) lub nie wiesz na co się zdecydować. Im precyzyjniej sformułowane pytanie, tym precyzyjniejsza odpowiedź. Przed zadaniem pytania należy samemu odrobić zadanie domowe (zapoznać się z ofertami dealerów, skorzystać z wyszukiwarki, przeglądnąć inne fora itd).
ODPOWIEDZ
filak
Posty: 4
Rejestracja: ndz lis 02, 2014 9:22 pm

Przesiadka z Fisher 1266x na... Fisher F4 ?

Post autor: filak »

Witam zastanawiam się nad kupnem nowej piszczałki i nie bardzo wiem co wybrać, ponieważ nie siedzę w tym na bieżąco.
Do tej pory chodziłem z Fisher 1266x lecz ten mimo iż dobry snajper, ze względu na zasięgi i mała cewkę, troszkę się już wysłużył. Dodam że jestem kompletnie zielony w tych sprawach. Jednak zastanawiałem się nad Fisher F4.

Taką pomocniczą listę dodam:

1) nowy lub używany
2) Zastosowanie: uniwersalny
3) Teren poszukiwań: pola, lasy
4) Łatwość obsługi: przyjazna, łatwa obsługa
5) Rodzaj wyposażenia:Tutaj jest pewien problem bo sam nie wiem czego chce, słyszałem że cyfrówki bardzo szybko jedzą baterie ale za to są zakresy "liczbowe" lub różne tony i nie musisz kopać łusek, jak to zazwyczaj bywa w analogach
6)Cena: tak do 1,5 tyś.
7) Osobiste preferencje: fajnie jakby potrafił odnaleźć się w zaśmieconych miejscach i miał dyskryminacje, regulowaną czułość oraz regulacja głośności bo czasem muszę się przemykać pośród Panów robiących wycinkę drzew fajnie by też było gdyby się nie wzbudzał za często.

Zdaję się na Wasze doświadczenie :)

Pozdrawiam.
ProScan
Właściciel
Posty: 8507
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Przesiadka z Fisher 1266x na... Fisher F4 ?

Post autor: ProScan »

Myślę że wszystkich podanych kryteriów nie spełnia żaden detektor. Głównym ograniczeniem jest tutaj cena.

O F4 jest sporo tu i na innych forach - trzeba by poczytać i samemu wyciągnąć wnioski. Mi przez klawiaturę nie przejdzie polecenie tego sprzętu.

Najlepiej kupić większą sondę do tego 1266 i cieszyć się świetnym sprzętem.

:pa

proscan
filak
Posty: 4
Rejestracja: ndz lis 02, 2014 9:22 pm

Re: Przesiadka z Fisher 1266x na... Fisher F4 ?

Post autor: filak »

Też sie nad tym zastanawiałem tylko że to jest już stary sprzęt i cewke 11" DD do niego dostać to praktycznie graniczy z cudem.
ProScan
Właściciel
Posty: 8507
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Przesiadka z Fisher 1266x na... Fisher F4 ?

Post autor: ProScan »

Cewka 10" - faktycznie - tylko za granicą.

Kupowanie F4 to jednak ryzyko. jak się zepsuje po gwarancji, to ...?

:pa

proscan
filak
Posty: 4
Rejestracja: ndz lis 02, 2014 9:22 pm

Re: Przesiadka z Fisher 1266x na... Fisher F4 ?

Post autor: filak »

A co by Pan polecił oczywiście w rozsądnych pieniądzach :)
ProScan
Właściciel
Posty: 8507
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Przesiadka z Fisher 1266x na... Fisher F4 ?

Post autor: ProScan »

Tutaj to samo pytanie, ale budżet 2x większy. Więc ile naprawdę ma Pan do wydania?

http://www.poszukiwanieskarbow.com/foru ... 0&t=141987

:?:

proscan
filak
Posty: 4
Rejestracja: ndz lis 02, 2014 9:22 pm

Re: Przesiadka z Fisher 1266x na... Fisher F4 ?

Post autor: filak »

Do wydania mam około 3 ale myślałem o zakupie jeszcze parę przydatnych rzeczy w teren typu power bank GPS i itp ale zanim sobie o tym przypomniałem wklepałem już post na stronę i nie mogę go edytować. A tutaj już dałem mniejszy koszt po uwzględnieniu już tych gadżetów. Ale w sumie gadżety mogą poczekać. Więc budżet do 3 tyś.
ProScan
Właściciel
Posty: 8507
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Przesiadka z Fisher 1266x na... Fisher F4 ?

Post autor: ProScan »

No to DEUS Lite nie będzie głupim wyborem.

Ma chyba wszystkie wymienione cechy.

:pa

proscan
ODPOWIEDZ