Czy nie słyszeliście kto przerabiał podobny temat ? Lub oprócz Viking'a gdzie szukać informacji ?
Zacytuję to o czym pisałem w wątku, do którego link jest powyżej:Czy taka operacja powoduje to, że klawiatura ta nadaje się już do wymiany?
Po tej operacji będzie wyglądać paskudnie, ale lepsze to niż nic.
Jako elektronik nie powinien Pan takich pytań zadawać.Jak to jest skonstruowane?
Poprzez taśmę łączącą.Jak ta foliowa klawiatura jest połączona z resztą elektroniki?
Nie udzielam porad jak naprawiać wykrywacze. A tym bardziej przez telefon.Jeśli to możliwe proszę o pomoc i wskazówki,
Ewentualnie czy mógłbym do Pana zatelefonować i zająć chwilę - telefon byłby sprawniejszy i szybszy niż email.