Dawno mnie tu nie było bo się nic nie psuło, ale wszystko do czasu
Sprzęt jak w tytule, zakupiony w Vikingu. Cewka pajączek 9tka niestety padła, odesłałem sprzęt na gwarancji, ale dostałem telefon że uszkodzona jest cewka z mojej winy i sprzęt odesłali. Czy z mojej winy? Tego bym nie powiedział, dbałem o wykrywacz, ale cóż.
Tu teraz moje pytanie do ProScana, podjął byś się naprawy tej cewki? Wykrywacz już nie jest na gwarancji.
