
co lepsze minelab x-terra 705 czy garrett atpro
co lepsze minelab x-terra 705 czy garrett atpro
chce kupić któryś z tych modeli ale nie mam nikogo znajomego co mógłby mi coś powiedzieć o ich zasięgach głębokości niby znalazłem kilka porównań ale są jakieś naciągane ,,wykopany już dołek miarka pokazuje 40 cm ale co tam było już nie wiadomo'' Poszukiwania dotyczą monet 

Re: co lepsze minelab x-terra 705 czy garrett atpro
Nie mam takich danych porównawczych.

proscan

proscan
-
Tereska705
- Posty: 3
- Rejestracja: pn lis 10, 2014 7:09 pm
Re: co lepsze minelab x-terra 705 czy garrett atpro
Co do mojej opinii to wahałem się i ja. Ale wybrałem x-terra 705 DD. Jak dla mnie jest super. Garecik jest płytszy , od tereski. To jest moje wyłącznie opinia.
Re: co lepsze minelab x-terra 705 czy garrett atpro
oba maja te same zasiegi jesli chodzi o glebokosc, mialem okazje to sprawdzic, mowiac oczywiscie o cewce 18,75 w minelabie a w garrecie standard, na plusie jest tylko at pro bo wodoszczelny ale w teresce mozna zmienic czestotliwosc za pomoca cewki i nie prawda jest mit ze cewka 3khz nie ciagnie monet