co lepsze minelab x-terra 705 czy garrett atpro

Pisz jeśli masz na oku jakiś wykrywacz (np. na allegro - podaj link) lub nie wiesz na co się zdecydować. Im precyzyjniej sformułowane pytanie, tym precyzyjniejsza odpowiedź. Przed zadaniem pytania należy samemu odrobić zadanie domowe (zapoznać się z ofertami dealerów, skorzystać z wyszukiwarki, przeglądnąć inne fora itd).
ODPOWIEDZ
wodnik
Posty: 1
Rejestracja: pt lut 21, 2014 9:59 am

co lepsze minelab x-terra 705 czy garrett atpro

Post autor: wodnik »

chce kupić któryś z tych modeli ale nie mam nikogo znajomego co mógłby mi coś powiedzieć o ich zasięgach głębokości niby znalazłem kilka porównań ale są jakieś naciągane ,,wykopany już dołek miarka pokazuje 40 cm ale co tam było już nie wiadomo'' Poszukiwania dotyczą monet :smt018
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: co lepsze minelab x-terra 705 czy garrett atpro

Post autor: ProScan »

Nie mam takich danych porównawczych.

:pa

proscan
Tereska705
Posty: 3
Rejestracja: pn lis 10, 2014 7:09 pm

Re: co lepsze minelab x-terra 705 czy garrett atpro

Post autor: Tereska705 »

Co do mojej opinii to wahałem się i ja. Ale wybrałem x-terra 705 DD. Jak dla mnie jest super. Garecik jest płytszy , od tereski. To jest moje wyłącznie opinia.
dareg
Posty: 16
Rejestracja: pt sty 11, 2013 12:24 am

Re: co lepsze minelab x-terra 705 czy garrett atpro

Post autor: dareg »

oba maja te same zasiegi jesli chodzi o glebokosc, mialem okazje to sprawdzic, mowiac oczywiscie o cewce 18,75 w minelabie a w garrecie standard, na plusie jest tylko at pro bo wodoszczelny ale w teresce mozna zmienic czestotliwosc za pomoca cewki i nie prawda jest mit ze cewka 3khz nie ciagnie monet
ODPOWIEDZ