Witam!
Mam pytanie dotyczace wykrywacza Whites AF 103, na jakiej czestotliwosci pracuje i w jakim układzie zbudowana jest cewka?
Z gory dziekuje za odpowiedz
Pozdrawiam
Red alf
Whites AF 103
Re: Whites AF 103
Witam,
Przyznam szczerze, że nigdy nie miałem tego cudaka u siebie, więc na 100% nie wiem.
Jest to jednak wykrywacz typu TR (nadajnik - odbiornik), więc należy domyślać się, że pracuje podobnie jak inne Whitesy, na częstotliwości ok. 6,5kHz. Sonda koncentryczna.
Podkreślam, są to moje przypuszczenia.
proscan
Przyznam szczerze, że nigdy nie miałem tego cudaka u siebie, więc na 100% nie wiem.
Jest to jednak wykrywacz typu TR (nadajnik - odbiornik), więc należy domyślać się, że pracuje podobnie jak inne Whitesy, na częstotliwości ok. 6,5kHz. Sonda koncentryczna.
Podkreślam, są to moje przypuszczenia.
proscan