xterra 705

Pisz jeśli masz kłopot w opanowaniu wykrywacza, nie rozumiesz jego zachowania, poszukujesz instrukcji obsługi
ODPOWIEDZ
saper64
Posty: 10
Rejestracja: pt wrz 30, 2011 11:00 am

xterra 705

Post autor: saper64 »

mam pytanko mam x705 doskonały detektor i tu jest mała sprawa gdy jestem nad celem detektor pokazuje +25 ,+30 dajmy na to, gdy włączam pinpoint numer spada na -6-,-8 lub inny minusowy cóż to może byc za przyczyna.
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: xterra 705

Post autor: ProScan »

A czy detektor pracuje w trybie Coin & Treasure?
saper64
Posty: 10
Rejestracja: pt wrz 30, 2011 11:00 am

Re: xterra 705

Post autor: saper64 »

tak w tym trybie
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: xterra 705

Post autor: ProScan »

Kolejne pytanie z cyklu "przesłuchanie":

A czy tak się dzieje zawsze i dla każdego rodzaju znaleziska?
saper64
Posty: 10
Rejestracja: pt wrz 30, 2011 11:00 am

Re: xterra 705

Post autor: saper64 »

gdy jest większy kolor to nie, ale często detektor się myli gdy np.miałem tak gdy łuska 12,7mm miała obręcz z tasmy żelaznej w sumie był tylko kawałek żelaza a sygnał był minusowy na pinponcie tak nie powinno być a jest, detektor jest dostrojony do gleby dzwięk mam na 2,sygnał wiodący 12,czułosć 24 .
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: xterra 705

Post autor: ProScan »

Osobiście nie chce mi się dalej ciągnąć za język.

Nie widzę żeby to zachowanie przy takim przedmiocie świadczyło o czymś niepokojącym skoro w przedmiocie jest materiał ferromagnetyczny. I tutaj musiałbym z 10 zdań warunkowych i wariantowych, ale przy lakonicznosci opisu, odpowiedź rwnie lakoniczna.

Wszystko jest OK.

:pa

proscan
saper64
Posty: 10
Rejestracja: pt wrz 30, 2011 11:00 am

Re: xterra 705

Post autor: saper64 »

dziękuje za odpowiedz
ODPOWIEDZ