Fisher CZ-21 naprawa po zalaniu
Re: Fisher CZ-21 naprawa po zalaniu
Witam czy coś wiadomo na temat mojej wykrywki.
Re: Fisher CZ-21 naprawa po zalaniu
Nic nowego.
Re: Fisher CZ-21 naprawa po zalaniu
Dzięki wielkie za pomoc i polatałem z nim dwa dni po polu, wszystko działa dobrze a teraz zalałem olejem i też działa dobrze a jak ponurkuję to napiszę co jest ale olej jest rewelacja bo woda nie dostanie się do środka nawet na 100 metrów pod wodą, weszło gdzieś 0,7 litra słonecznikowego z Kauflanda w oryginalną obudowę za 4,85 zł. przez jedną ze śróbek pod baterią jak trochę przesunąłem tą rurkę od śróbki.
Re: Fisher CZ-21 naprawa po zalaniu
No to jeszcze prosimy o zdjęcia

proscan
proscan
Re: Fisher CZ-21 naprawa po zalaniu
Po zalaniu olejem już użytkuję 3 miesiące i nie ma problemów i na pewno nie zaleje mi elektroniki a moje wnioski to, że można zalać spokojnie każdy wykrywacz i jak się olej nie wydostaje na zewnątrz to da się nurkować do jakiej głębokości się chce nawet ponad 100 metrów. Ale teraz myślę o czymś innym i chcę go sprzedać.
Re: Fisher CZ-21 naprawa po zalaniu
W temacie zalewania, to mamy jeszcze taki wątek: http://www.proscan.gliwice.pl/forum/vie ... 04&p=23279

proscan
proscan