Tesoro Sabre Umax

Pisz jeśli masz problem z zepsutym wykrywaczem, podejrzewasz że jest zepsuty, nie rozumiesz jego dziwnego zachowania itp.
ODPOWIEDZ
carlos1973
Posty: 30
Rejestracja: sob paź 26, 2013 3:36 pm

Tesoro Sabre Umax

Post autor: carlos1973 »

Witam wszystkich serdecznie.
Odlutował mi sie kabelek od płytki.Jest to jeden z 3 odprowadzających audio jacka.W ktorym miejscu go wlutowac?Ogólne wykrywacz nie chce sie zalaczyc.
Na googlech za cholere nie moge nic znaleźć.
Możliwe ze to od jednego kabelka?Co maja sluchawki do wlaczenia zasilania ?
Wykrywacz kupiony w niemczech jak coś.Nie od naszego dilera :D
Obrazek
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Tesoro Sabre Umax

Post autor: ProScan »

Witam,

Nie sądzę aby wadliwe połączenie w gnieździe słuchawkowych uniemożliwiało włączenie. Możliwe natomiast, że detektor się uruchamia i działa, ale operator o tym nie ma pojęcia, bo tor akustyczny (czyli jedyny dla tego wykrywacza kanał sygnalizacji) nie daje oznak życia.

Więcej informacji proszę na email.

:pa

proscan
carlos1973
Posty: 30
Rejestracja: sob paź 26, 2013 3:36 pm

Re: Tesoro Sabre Umax

Post autor: carlos1973 »

Dzieki za rady w kierunku akustyki.W ruch poszła lupa.Zostały resztki drutu ,wiec wiadomo było co i gdzie.Jednak musi układ zamknięty.

Obrazek
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Tesoro Sabre Umax

Post autor: ProScan »

I co?

Udało się?
ODPOWIEDZ