Instrukcja do Fishera CZ3D

Pisz jeśli masz kłopot w opanowaniu wykrywacza, nie rozumiesz jego zachowania, poszukujesz instrukcji obsługi
ODPOWIEDZ
matiin
Posty: 3
Rejestracja: ndz sie 30, 2015 1:44 am

Instrukcja do Fishera CZ3D

Post autor: matiin »

Witam serdecznie,
chciałbym zakupić instrukcję w języku polskim. Wytłumaczy Pan jak to zrobić? Co wpisać tytułem przelewu? Jaką kwotę przelać za instr. i przesyłkę? Czy nr konta jest aktualny? Ewentualnie proszę o jakieś wstępne podpowiedzi co do ustawień, ponieważ wykrywacz będę już miał w poniedziałek i bardzo chcę go zacząć testować :D . A wiem, że dostarczenie przesyłki to 2-3 dni, szkoda mi trochę tego czasu.
Pozdrawiam.
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Instrukcja do Fishera CZ3D

Post autor: ProScan »

Witam,

Co do kosztów, to wszystko można znaleźć w dziale OFERTA na stronie głównej. Reszta to kwestia zdrowego rozsądku (np. w tytule pisać, że to za instrukcję, a np. nie darowizna na cele kultu bożka proscana).

W kwestii ustawień, to proszę zapytać jak już wykrywacz będzie w rękach (czyli jutro, bo przy niedzieli to proscan woli odpoczywać). Można ten czas wykorzystać na przeszukanie forum i wyczytanie wszystkiego co dotyczy CZ3D. (np. tutaj: http://www.proscan.gliwice.pl/forum/vie ... f=2&t=1220 ) oraz modeli CZ5, CZ6 i innych z serii CZ.

:pa

proscan
matiin
Posty: 3
Rejestracja: ndz sie 30, 2015 1:44 am

Re: Instrukcja do Fishera CZ3D

Post autor: matiin »

Witam,
zamówiłem już instrukcję, telefonicznie, podając wszystkie dane.
Pozdrawiam.
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Instrukcja do Fishera CZ3D

Post autor: ProScan »

Tak, dziękuję.

Instrukcja wyszła dzisiaj - powinna być jutro na miejscu.

:pa

proscan
matiin
Posty: 3
Rejestracja: ndz sie 30, 2015 1:44 am

Re: Instrukcja do Fishera CZ3D

Post autor: matiin »

Witam,
dotarła instrukcja:)
ODPOWIEDZ