Fisher F75 LTD problem z głośnikiem?

Osobny dział poświęcony konkretnym podzespołom, które wymagają wymiany.
ODPOWIEDZ
sztani1
Posty: 16
Rejestracja: pt lut 01, 2013 1:52 pm

Fisher F75 LTD problem z głośnikiem?

Post autor: sztani1 »

Witam
Proszę o poradę Panie Proscan :(
Jakiś czas temu zauważyłem, że przy podłączonych słuchawkach, mimo wszystko lekko słychać dźwięk z głośnika w wykrywaczu (czego wcześnie nie było)! Jakiś rok temu wymieniłem gniazdo Jack na nowe, pierwsza myśl jak mnie naszła, uszkodzone słuchawki :o
Kupiłem nowe i ta sama sytuacja :(
Jak jest tego przyczyna? gniazdo jack znowu uszkodzone?

pozdrawiam sztani :pa
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Fisher F75 LTD problem z głośnikiem?

Post autor: ProScan »

A kto wymieniał?

Bo "wymieniłem" ma dwa znaczenia.

W każdym razie tutaj szukałbym przyczyny.

:pa

proscan
sztani1
Posty: 16
Rejestracja: pt lut 01, 2013 1:52 pm

Re: Fisher F75 LTD problem z głośnikiem?

Post autor: sztani1 »

Witam
Wymienił fachowiec z firmy zajmującej się naprawą RTV!
Wszystko działało bez zarzutu przez około rok!
Czy muszę znowu wymienić wtyczkę? czy może coś dolutować albo dogiąć?

pozdrawiam sztani :pa
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Fisher F75 LTD problem z głośnikiem?

Post autor: ProScan »

Myślę że fachowiec coś jednak namieszał. Proponuje udać się do niego, żeby poprawił albo zrobił jeszcze raz - byleby dobrze.

:pa

proscan
sztani1
Posty: 16
Rejestracja: pt lut 01, 2013 1:52 pm

Re: Fisher F75 LTD problem z głośnikiem?

Post autor: sztani1 »

Dziękuję i pozdrawiam :D
ODPOWIEDZ