Witam wszystkich.
Mam pytanie odnośnie cewki do Xterra30.Czy stara 30-ka będzie współpracowała z cewką 18,75Khz?
W instrukcji niby podają że nie ale np. Nel podaje że cewka pasuje.
Może ktoś potwierdzić na 100%?
Chcę uniknąć złego zakupu w przyszłości.
Minelab X-terra30 cewka
Re: Minelab X-terra30 cewka H
Jeśli NEL obiecuje, że ich cewka pracuje, a okaże się że nie, to wówczas napiętnować oszusta.
Chyba że Kolega czegoś nie doczytał.
Sondy Minelab H nie działają na X30.

proscan
Chyba że Kolega czegoś nie doczytał.
Sondy Minelab H nie działają na X30.
proscan
Re: Minelab X-terra30 cewka
Dziękuję za odpowiedź.Pozostaje w takim razie kontynuować zabawę z 7,5Khz
.
Pozdrawiam.
Pozdrawiam.