zapytam się ile kosztuje podłokietnik (ta część z paskiem) do ace 250 ?
Podłokietnik ACE
Podłokietnik ACE
Czekając z niecierpliwością na wyniki testu X-terry 70
zapytam się ile kosztuje podłokietnik (ta część z paskiem) do ace 250 ?
zapytam się ile kosztuje podłokietnik (ta część z paskiem) do ace 250 ?
Re: Podłokietnik ACE
Czekając z niecierpliwością na wyniki testu X-terry 70
Ze znacznie większą niecierpliwością czekają klienci na naprawę ich wykrywaczy
Testy już dodałem:
http://www.proscan.gliwice.pl/forum/viewtopic.php?t=327
link bezpośredni:
Testy Xterra 70
zapytam się ile kosztuje podłokietnik (ta część z paskiem) do ace 250 ?
Nie mam tego elementu - proszę pytać u dealerów.
proscan
-
Zapytanie_email
- Posty: 482
- Rejestracja: pn paź 03, 2005 4:08 pm
Re: Podłokietnik ACE
Witam.
Potrzebuję zakupić podłokietnik do ACE250. Najlepiej samą górną część, tę w którą wchodzi pasek. W talkompie nie mogę się doprosić. Czy jest u Pana taka możliwość? Bardzo proszę o informacje o koszcie i czasie oczekiwania.
Potrzebuję zakupić podłokietnik do ACE250. Najlepiej samą górną część, tę w którą wchodzi pasek. W talkompie nie mogę się doprosić. Czy jest u Pana taka możliwość? Bardzo proszę o informacje o koszcie i czasie oczekiwania.
Re: Podłokietnik ACE
Witam,
Ja nie mam możliwości sprowadzania części zamiennych do Garretta. Garrett sprzedaje tylko swoim dealerom, a ja z żadnym nie współpracuję.
Skoro Talcomp nie posiada lub nie chce sprzedać, to proszę spróbować u Vikinga. Na allegro jest też kilku, którzy mianują się dealerami.
Gdyby ta droga zawiodła, to proszę pisać bezpośrednio do Garretta: beverlys@garrett.com - chociaż wątpię czy uda się coś wskórać.
proscan
Ja nie mam możliwości sprowadzania części zamiennych do Garretta. Garrett sprzedaje tylko swoim dealerom, a ja z żadnym nie współpracuję.
Skoro Talcomp nie posiada lub nie chce sprzedać, to proszę spróbować u Vikinga. Na allegro jest też kilku, którzy mianują się dealerami.
Gdyby ta droga zawiodła, to proszę pisać bezpośrednio do Garretta: beverlys@garrett.com - chociaż wątpię czy uda się coś wskórać.
proscan