MX100E

Pisz jeśli masz problem z zepsutym wykrywaczem, podejrzewasz że jest zepsuty, nie rozumiesz jego dziwnego zachowania itp.
ODPOWIEDZ
JacaGalew1
Posty: 1
Rejestracja: ndz sty 03, 2016 9:54 am

MX100E

Post autor: JacaGalew1 »

Witam,chciałbym zapytać o taką rzecz.....kupiłem ostatnio MX100E,niestety ze zmienioną sondą,teraz jest teknetiks 8 cali.Niby wszystko działa,ale zasięg kiepściutki,nie mogę ustawić wyższej czułości,gdyż zaczyna wariować.Nie mam pojęcia co jest przyczyną,ale może to ,że nie można go zestroić do gruntu,bez przerwy wyskakuje err.Próbowałem w różnych warunkach,na różnych podłożach i bez zmian.Bardzo proszę o odpowiedź,Z góry dziękuję.
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: MX100E

Post autor: ProScan »

Pytanie dotyczy MX100 z sondą Teknetics 8 cali? I czego Pan oczekuje? Że to ma działać?

Szkoda że przed zakupem nie zapoznał się Pan z opinią serwisu (czyli mnie ;) ) o tych urządzeniach http://www.proscan.gliwice.pl/forum/vie ... 100#p19052

Na pierwszy rzut oka widać, że to tylko ma udawać normalny wykrywacz. Polak mądry po szkodzie?

Najwyraźniej nikt w Polsce (nawet marne handlarzny, które bezczelnie wciskają ludziom ten szajs) nie chcą się tym zajmować, stąd te dziwne pomysły, żeby podłączać przypadkowe sondy do tej chińszczyzny.

:?:

proscan
ODPOWIEDZ